Menu

The Essay Selection

Blog Website Regarding Anything

Tělo Řazení: C.L.A.I.R.E. Ch. 02

Ale nemohl jsem zapomenout Cara; alarm zvonil na své vlastní biologické hodiny, a ona toužila tento konec neméně vroucně. Sklonila se a vrazil do mě její srdcovitý zadek jako strhující amazon shrbený na všech čtyřech.

"Já jsem tvoje děvka;. Mistr Ukaž mi svou dominanci ..." Cara zasyčela, její napjaté ass-tváře kroutí se na mě, jak její kundička se zdálo, kvést a rozvinout své vlastní vůle. Už nějakou chvíli jste neměl to štestí potkat sexy dívku a toužíte po seznámení se single ženou, která hledá nezávazný vzrušující flirt a aférky. Spontánně se sejdete se členem, se kterým jste se seznámili na chatu a užijte si sex. Nevzdávejte se tak snadno, určite pro vás existuje dokonalý sexy partner pro dlouhé večery, ve kterých bude mít hlavní slovo sex. Domluvte si schůzku se singles, kteří splňují vaše náročné požadavky. Vyberete si žhavou a prsatou milf, nebo vás snad láká nevinná kočička odvedle.

Seznamování pomocí Seznamky je snadné, všechno je tu možné. Zdarma se zkuste zapojit do našich chatu, a když budete chtít svuj erotický objev kontaktovat a domluvit si s ním free sex, stante se clenem a napište mu. Pripojte se k chatum, uverejnujte sexy inzeráty, zúcastnete se sex párty, spojte se s dalšími singles z Prahy, klidne organizujte treba orgie, používejte chat s webkamerou a vyzkoušejte k tomu i naše doplnkové flirtovací služby - to vše s našim clenstvím. Najdete tady sexy partnery z Prahy, Brna, Ostravy, a dalších měst, kteří touží po tom, splnit všechna vaše prání - pokud jim to dovolíte. Myslíte si, že vás zaujmou amatéři v našich chatovacích místnostech.

Nekterí touží po erotické nevere, aby si uvedomili, jak moc potrebují svého partnera. Domluvte si schuzku po boku holky, která splnuje vaše nárocné požadavky. V naší databázi se na vás teší nejeden partner, cekající na váš kontakt. Pocetné milf hledají kontakty na sex, protože jim jejich bežný sexuální život nestačí. Každý si zaslouží sexy partnera, který mu při sexu v Karlových Varech poskytne přesně to, co potřebuje - free sex bez závazků.

Na Seznamce najdete spoustu nadržených sexy žen a mužů, kteří se na věc dívají stejně jako vy. Pokud hledáte sex na jednu noc a nic vážného, jistě se v chatovací místnost najde žena z vašeho okolí, která hledá to samé, bez závazku a diksrétne. Začněte chatovat - čekají na vás milf z vašeho okolí v jedné z našich chatovacích místností, nebo třeba přímo mezi profily - naše milf jistě budou vyhovovat vašim požadavkům. Myslíte si, že nemáte na to, abyste si na internetu našli sexy protejšek pro sex v Ostravě na jednu noc, ale láká vás to. Proměnte svoje nejtajnejší fantazie a sny ve skutečnost s někým novým a vystupte na chvíli ze zajetých kolejí, které skýtá vaše známost.

Nestyďte se a vyzkoušejte naše chatovací místnosti. Zkuste svoje štestí na seznamce a seznamte se: Se seznamkou je snadné kontaktovat někoho, kdo vás zaujal. Nespoléhejte na osud, scénář nadcházejících nocí je ve vašich rukou. je jedno, kde se nacházíte, Seznamka má členy ze všech krajů České republiky - vaše dobrodružství tedy opravdu není vůbec daleko. jistě budete spokojeni a nikdy nebudete litovat rozhodnutí, pripojit se do naší služby.

Otočila tvář ke mně s divokým úsměvem, a málem jsem zahlédl žluté, kočičí oči, na chvíli. "Nasaďte si mě, kámo mě, chovat mě!" Trvala na svém. Stejně jako dříve, tam byl pocit, že jsem měl ještě více spermií dát, a já jsem se ponořila do úkolu.

I výmoly do Cara je sopping kunda, stisknutím svou váhu na ni, montáž žena jako páření na Discovery Channel. Doufala, že inspirovat se mi některé prvotním instinktům, které se řídil ji dokončit svůj vlastní životní cyklus. Se jí to podařilo. Řval jako zvíře, vrazil jsem do její ochotné pohlaví, pocit vzestup ohně a potěšení v mém rozkroku, který signalizuje příchod - mokro ... a toulec. Cara se orgasmed s rychlým střikem girlcum celého můj penis, a to byl sotva deset úderů! Tyto Řazení musí být téměř konstantní sexuálního vzrušení. Jak jsem byl. Jak teď.

Zařval jsem, když cum odstřelil ze mě do píči, že ji dožadoval se více než vzduchem nebo vodou. Divné, možná jsem byl v deliriu z potěšení z vrcholu, ale zdálo se, jako by mi nějak nevyšla více spermatu než dříve. Pořád jsem na vrazil vpravo, až jsem cítil, jak se vlnící, vyboulení, vznik nového života.

Řazení volat sebe Clara zřejmě přestal být; coallescing z jejího těla byly dvě dospívající dvojčata s vlnitými tmavými vlasy, pihy po celém těle, a každý z nich měl oči různých barev. Na každém, pravé oko bylo modré a levá byla zelená. Ale oni byli stejně štíhlé, pevné, a úrodná jako dříve. Strávili několik okamžiků kroutit a svírala své kundičky; jako kdyby v otřesů orgasmu.

S pronikavým výkřikem, Cara podařilo její štěpení stejně, a svíjel na podlaze v radosti byly dva kávové pletí mladé ženy s asijskými rysy a tmavými vlasy, které vybledlých k blondýna na špičkách. Vypadali jako druh dívek, kteří by mohli vyhrát dospívající soutěž krásy na Filipínách.

Tentokrát, nálada byla rozhodně ... slavnostní. Jak jsem sklouzl po plexisklo zeď vyčerpání, nové potomstvo se shlukli kolem mě s radostnými výrazy, políbil mě a mi děkovat, jako bych právě zachránil z hořícího domu. Jejich oči se leskly s druhem hrdiny uctívání. Byl jsem nadržený muž využil jistý-oheň způsob, jak dostat své kameny pryč, ale pro posunovače, potřeba spermií bylo tak důležité, aby jejich životního cyklu, které pro ně jsem byl rock-Star.

Bylo to divné, cizí ... ale já se usmál spolu s těmito novými cizími ženami, protože zavrněl své potěšení nad rodí.

**********

Ona jmenoval sebe Clarice, když se skláněla nad stůl v laboratoři, když jsem dokončil chrlí horký, plný náklad spermatu do jejího zadku, zatímco laskal její pevné tváře. Její prsa se rozkvetla od špičatých C-poháry ven a dopředu do velkých, tučných melounů ženské plodnosti. Nemohl jsem říct, jestli cizinec-děvka byla posílení její prsa velikosti, aby mě lákat, nebo jestli se jen ztrácel kontrolu vlastních pravomocí plodnosti. V každém případě, cítit a mazlení její zadek a prsa rostou v mých Roving rukou flambované jen plameny mého libida vyšší.

Coos mimozemské dívky a shimmies z radosti potvrdil moji teorii, že mužské sperma je pro ně užitečné v každém otvoru.

Ale nemohl jsem ignorovat, co se děje déle. Musel jsem se vrátit ke všem údajům jsem shromáždil. Údaje o nich -. A o sobě

Sklouzla jsem se zavrčením z bledou dívčí zadek, když hladil sebe radostí. Můj penis byl stále rock-pevné, a trvalo jen pár vteřin na mé libido obnovit. Tam byly dvě záhady přede mnou teď; Genetika Řazení, a můj vlastní penis. Nemohl jsem už ignorovat, nebo popřít.

Můj penis byl nejméně devět centimetrů, a když jsem málokdy pobýval na těchto chlípné záležitostech v mé oblasti odborných znalostí, věděl jsem, že tam byl jen žádný logický důvod pro muže mého věku jen získat tři palce přes měsíc. A moje síla se obloha-raketově. Uvědomil jsem si, že i v týdnu denní masturbace, můj normální tělo nemohli vyrobit zatížení spermií, které jsem měl uložené na Clarice zadku jen v jednom orgasmu. Přesto nějak, byl jsem trochu vyčerpaný. Moje koule byly těžší, hutnější. Můj penis delší a těžší, než jsem si kdy dokázal představit.

I zabručel zklamaně, bojuje zpět varu potřebu pochopit tmavé vlasy, pihovatý cizí nymfomanka a tentokrát libru její kočička se řve z radosti. Ne .. je něco v nepořádku. Já už přilákalo vzorek krve od sebe analyzovat. Dokud bylo zpracování skončil, jsem se obrátil svou pozornost k údajům, jsem obdržel od reprodukčního cyklu Polymimeticus gynotrophia. Začal jsem nahrávat do mé ruční reproduktoru.

"Jakmile řazení získal dostatek mužské genetický materiál na dokončení svého životního cyklu, období hyper-zrychlené buněčného dělení dochází, dokud ... dokud plně polovina buňky začít fungovat zcela samostatně - tvoří" dceřinná buňka ", jak to bylo - na půjčit frázi z mikrobiologie. Tam je vrchol v úrovních Lidský choriový gonadotropin, normální hormonu nalezené u těhotných žen, avšak k dosažení úrovně této vysoké, žena by měla být těhotná po dobu 10 let rovně.

"Všechny moje skeny ukazují, že čtyři mladé ženy jsou geneticky identické, ale dva z nich se zdají být z asijských předků, a já .. nemůžu přijít na to, jak a kdy, a pokud používají jejich DNA, a za jakým účelem . Jejich buňky jsou nečitelné zmatek. Přepis, překlad DNA je zcela nepravidelné. jsem získal mnohem více dat k vyřešení dřívější tajemství jejich biologie, ale jak jsem se dozvědět více, jen záhady se množí s ještě větší plodnost než samotné stvoření . " To bylo, když jsem se cítil mokrý teplo obklopí mé rozkrok a stále tvrdý penis.

Face coffee-barevné Sáry - jeden z Cara v potomstva byl v mém klíně a dává mi milující, něžnou kouření. Zasténal jsem rozkoší, zastavil se v mých úvah. Elegantní, Mladý filipínských krása zvládl multi-jazyk techniku, že její mateřská použil na můj penis, ale teď - s mnohem delší mužství, ona byla schopná hluboko v krku mě mnohem větší efekt s větší ploše můj penis teď rozšířena. Teplé a vlhké vlnky hladí poslal můj mozek do mlhy. Chytila ​​jsem Sara hlavu a pohladil ji po měkké, tmavé vlasy jako ona pistoned ústa na mém člena.

"Jsi nádherný muž," Její sestra Tara řekla, když se ke mně přistoupil zezadu. "Někdo z vaší úžasné mužnosti nikdy nemohl být spokojen jen s jednou ženou." Přitiskla nahé C-šálky na zádech, sténá, když záměrně nadsazené sama, C stávají D -. Pak Double-D, jak jsem se cítil pomalé tečení teplé ženskosti growin stále prsatá stisknutím proti mně

"To je to, co muži toužili po celé věky, ale málokdo se to přiznat," řekla Clarissa, pihovatý sestra Clarice, potomků Clara. "Přemýšlej o tom,.. Harému loajální jen na vás, který bude zvětšení neustále s novými, čerstvými tvářemi jsme touží po sexu s vámi ještě víc, než si ho touží s námi To je to, co máte teď."

"Jenom to, co si zasloužíte, pane." tmavší pletí Tara řekla, když mě vzal za ruku a přivedl ji do její horké mladé chytnout. "Cítíš, jak mokrá jsem, mokrý pro vás, pane. Jsme věrní služebníci svého silné, mužské pohlaví disk."

"A víš, teď ... že nikdy nemůže být hrozbou pro muže ..." zasténal Clarice z místa, kde se svíjel na stole v omamné blaženosti, který přišel z absorbující můj cum. "Vy jste nás studoval ... musíte vědět, že." Všechno, co jsem věděl, bylo, že jsem se držet kurva je tak dlouho, jak jsem mohl bezpečně učinit.

Jeden z mých mnoha strojů, ADVIA 1650 skončil analyzovat svůj vlastní vzorek krve a zapípal oznámit dokončení svého úkolu. Ale nemohl jsem tendenci ke stroji - jako můj vlastní orgasmus byl nade mnou. Řazení Sara měl mě obratně přináší ještě další vrchol, který mě odnesl pryč od starostí a pochyb o tom, na bílé horké řeky smyslových požitků jako můj masivní penis stříkala po Sara krku. Musel jsem létali tam moje sperma téměř dvacet sekund a hormony radosti, že uvolněné mě drželo v omámení z radosti, kteří vědí, jak dlouho.

Ale bylo to dost dlouho na můj Shifter harému, aby mě svléknout do naha a třít své nahé, vlhké kundičky proti mému tělu. Ale ne ... musel jsem ... musel zkontrolovat te výsledků. Posuvné nad mou židli pár metrů k nábytku velikosti robotické nástroje, rychle jsem vytáhl svůj počítač čtení-out.

Dříve jsem studoval Claire, originální předchůdce z těchto čtyř, a našel její tělo topí s něčím, co vypadalo jako estrogen, ale s podivnými vedlejších skupin přilepená na molekuly, která se vzepřel chemickou analýzu. I zde, v mé vlastní krve bylo něco, co se podobalo testosteron, hodně testosteronu - ale s těmito nevyzpytatelných vedlejších skupin. I když jsem nemohl přímo analyzovat jejich vlastnosti, mohl jsem je poznat. To musel přijít z cizinců. A hladina testosteronu v tomto vysoce zdálo pravděpodobné, že pouze pro celý fotbalový tým v druhé pubertě! Bylo to samozřejmě biologicky nemožné, ale tam to bylo.

"Ty ... tak nějak jsi mě nakazil cizí super-hormonu," srovnal jsem prstem vyčítavě na mé nahé harému. "Všechno se mi zase do nějaké Bull-Stud, které vás budou krmit spermie, které potřebujete pro růst a množit."

"Je to přirozené." Trval na tom, Sara. "Váš skutečný potenciál uvědomil!"

"Jsi super člověk!" artikuloval Clarice. "My uctíváme své mužské síly!"

"Je to tvůj osud!" Vysvětlil Tara.

"Máš to, co většina lidí jen snít!" Řekla Clarissa, rozplýval.

"Ne .. ne ... já .. nemůžu dovolit to -" Zavrtěla jsem hlavou. Nemohu si dovolit být ohroženy takhle. Já to nedovolím! "

"Prosím Mistra! Víte, že potřebujeme své sperma!" naříkal Clarice.

"Ano, a já tě krmit své semeno v nějakém samostatném poháru. Nemůžu nechat proměnit mě do nějaké spermie-factory.

"Ale Mistr!" zakvílel Sara.

"NE! A pokud jsem opravdu váš Mistr, pak budete všichni vrátit do výběhu hned teď!" Řekl jsem s velícím důstojnost, svou vlastní nahotu bez ohledu. Dívky vypadal zasažený a zpanikařil, ale jeden po druhém podal zpět do výběhu plexiskla, které mají být uzavřeny v - zřejmě, že opravdu mají psychologický imperativ poslouchat svou man-master. Heh, to samo o sobě bylo důkazem, že nebyly lidské.

Musel jsem se znovu získat kontrolu, znovu jsem se, a dostat zpátky na trať!

"Neee!" Zakvílel Tara, "Jsme má být živé nádoby vašeho chtíče!"

"Vaše fucktoys!" vykřikla Sara.

Clarissa protestoval; "Nestačí pouze nápoj spermie, já se zblázním, pokud jsem se páří s mužem, jednou za dva dny!"

Go Back

Comment