Menu

The Essay Selection

Blog Website Regarding Anything

Narození Malesub Ch. 3

Během několika příštích měsíců, Nikki dát Greg přes některé velmi přísné školení. Tak těžké, jak Greg snažil se ji potěšit, že často jsem selhal. V důsledku toho, že ho potrestal často, jak si plánoval. Greg vždy přijal jeho trest bezchybně, nicméně, a tím, že se ocitl beznadějně závislí na Nikki.

Stejně jako se vyžaduje Nikki, Greg naučil ji uctívat, její tělo, a samotnou půdu, která kráčela dál. On jí sloužil dobře, a nakonec se ukázalo, že je její nejlepší žák vůbec. Ona zbožňuje jeho oddanost a nehynoucí úsilí, aby ji potěšil. Greg se podařilo dát Nikki mnohem větší radost a uspokojení, než kterýkoli z jejích předchozích submisivní muže. Tak to bylo jen přirozené, že se brzy stal její oblíbený mazlíček.

Hluboké změny v Gregově život nekončí s Nikki. Jen dva měsíce poté, co přišla do Gregově života, on a kancelář bazénu svého spolupracovníka získala státní loterii. Tam bylo deset lidí v jejich loterii bazénu, a podíl Greg byl $ 865k. Výše výhry byly vyplaceny jednorázově. Dokonce i po zdanění, pořád vymazán mírně přes $ 500k.

Greg věděl, jak hospodařit s penězi dobře. Těsně pod 50k $ za rok, jeho příjem byl skromný. Přesto mu ještě podařilo nashromáždit téměř $ 200k úspor a investic před vyhrál v loterii. On také se vyplatila hypotéku na svůj byt před několika lety.

Nikki věděl, že Greg spadl hluboko v lásce s ní, takže jsem ji nepřekvapilo ani v nejmenším, že Greg ochotně přijal její nabídku k sňatku. Hned další týden, letěli do Las Vegas a svázaný uzel. Nikki povoleno Greg dovršit své manželství s tím, že jejich smilstvo může být případně pouze čas, který ona by nedovolila.

Greg and Nikki maraton kurva fest byl nejlepší sex, že Greg měl někdy zažil ve svém životě. Také, to bylo lepší, než Nikki čekal. Přišla víckrát, než by mohla počítat, zatímco Greg přišel třikrát sám. Přinutila neochotný Greg sát její kundu čisté po svých prvních dvou orgasmů, ale dovolil mu, aby se rychle usnout se jí mazlení po jeho třetí.

Vrátili se domů po krátkém tři 3-denní líbánky. Greg okamžitě prodal svůj byt a použila výnosy splatit hypotéku na Nikki domova. Budou žít nájem a hypotéku zdarma. Greg nemohl být šťastnější. Teď by mohl sloužit jeho bohyně po zbytek svého života.

Několik dní po líbánkách, ale Greg dostal docela šok. Nikki odhalil, že ona měla dlouholetého milence. To bylo dost špatné. Když se rovněž vysvětlila, že neměla žádné úmysly na ukončení její vztah s Paulem, Greg cítil zničený. Je to nikdy ani vzdáleně napadlo ho, že Nikki by mohla mít milence. Greg věděl o jejích ostatními domácími zvířaty, ale také věděl, že ona nikdy nedovolil její domácí zvířata, aby ji šukat. Proto, cítil určitou úroveň bezpečnosti z vědomí, že byl její oblíbený mazlíček.

Greg nikdy za to, že Nikki potřeby kohout. Koneckonců, ona často nabodl sebe na dilda, že její domácí zvířata byli buď nuceni držet v ústech, nebo se připoután na jejich čelech. Greg mylně předpokládal, že Nikki byla dost spokojený s tímto ujednáním.

Způsob, jak Greg viděl věci, které mají milence byl úplně jiný než s několika zvířata na boku. Udělal velký povyk o tom, a argumentoval, že Nikki měla oznámit její vztah s Paulem, než navrhuje manželství. Nikki poukázal na to, že i když Greg byl její oblíbené zvířátko, nikdy nebyl její milenec. Proto, její milostný život byl bez obav o jeho, pak ani teď.

Nikki Očekává se, že její sdělení o Paulovi by narušit Greg, ale cítila, že Greg rostla příliš spokojení. Její motivace k vyprávění Greg bylo zpočátku vštípit nějakou žárlivost. Nechtěla, aby se stal příliš pohodlné a usadil se, ještě ne tak jako tak. Trochu žárlivost a ponížení ho udržet z rovnováhy.

Greg výbuch překvapil Nikki, nicméně. Greg se nikdy zvedl hlas Nikki, natož křičel a běsnil. Jeho chování hněval se jí, a ona se rozhodla vypořádat se s jeho první epizody do očí bijící porušení kázně rychle a tvrdě. Nikki původně plánováno, aby se její setkání s Paulem trochu diskrétní, ale Gregovy výbuchy změnil Nikki myšlení.

Nyní Greg bude muset být lekci. Nikki se rozhodl ho potrestat tím, že urychlují její plány na uvedení Paul přímo do obrazu, namísto původně ho udržet diskrétně v pozadí, jak bylo původně zamýšleno.

Nikki šel přímo k telefonu a zavolal Paul. Jak Greg pozoroval nevěřícně, pozvala Pavla na večeři hned další večer. Poté, co zavěsil, Greg křičel a běsnil opět hrozí, že odejít. Nikki si uvědomil, že bude muset volat jeho blaf.

"Zdá se, že jste zapomněli, kdo tady velí! Jsem jasně vysvětlil, že naše manželství by se neměly změnit rovnováhu našeho vztahu. Pochopil jste, že." odpověděla.

Nikki a ukázal ke dveřím, a dodal: "Je to kurva dveře, pokud se vám nelíbí to! Ale pamatujte, pokud necháte, já se nikdy vzít zpátky! ŽE slibuju!"

Greg okamžitě litoval, že mu uloženy všechny své finanční prostředky do společných účtů s Nikki. Ona ani dát své jméno na listině na ní doma ještě. Vyšla by ho stálo několik set tisíc. Ještě důležitější je, že je beznadějně zamilovaný do ní. I když Greg nejvíce v pokušení odejít, on tam jen stál zmrazené, neschopný se pohybovat nebo mluvit.

Nikki věděl, že ona úspěšně volal Gregovu blaf, ale ona také viděla výraz strachu v jeho očích, že jí nikdy předtím neviděl. Rychle ho ujistil, že nejen, že by se nakonec naučí přijímat své místo v životě, by se brzy naučí, že si to stejně tak jako všechno ostatní, když cvičil ho.

Nikki ujištění pouze Greg vztek. Varovala ho, že kdyby neměl okamžitě uklidnit a začít se chovat jako skutečný submisivní, ona by neměla být pouze jedna sání Pavlův penis zítra večer. Do piercing pohled v jejích očích, Greg věděl, že je smrtelně vážně. Neřekl ani slovo po tom. Oba věděli, že vyhrála. Greg se předloží Nikki rozmarů, stejně jako vždycky měl. Jeho ramena poklesla, protože všechny boje v něm rychle rozptýlí.

Později ten večer, Nikki potrestán Greg jeho neposlušnost. Je plněná její největší anální kolík do zadku, dát krokosvorky na jeho bradavky, a kolíčků na jeho šourku. Ona pak se šlehačkou zadek s holí, dokud vytáhla slzy z něj. Poté, měla ho přivést ji několik orgasmů s jeho jazykem, než se konečně dovolit jemu odstranit zátku, spony a sponky z jeho těla. Nechtěla, aby ho masturbovat později.

Nikki pokyn Greg spát na podlaze u nohou postele v noci. Těsně předtím, než se ukázalo, světla na večer, Nikki řekl Greg, že mu podána pouze polovinu trestu. On by předložit druhou polovinu zítra večer.

Následující den, Greg měl strašný den v práci. Nedokázal myslet na nic jiného, ​​ale Nikki a Pavla. Přišel domů rovnou z práce a začala vařit večeři, Nikki nařídil. Nikki šel pár minut později, a varoval ho, že bude lepší být na své nejlepší chování dnes.

Paul dorazil přesně v sedm. Greg otevřel dveře, aby ho Jakmile spatřil Paula dovnitř, Greg žárlivost zvýšena. Na schůzku s vámi může vyrazit jak žena, tak swingers, páry, lesbičky, gayové, bisexuálové, jednoduše človek každého pohlaví a zájmu, jaké vás zajímá. At už pro vás platí to či ono, na této seznamce jiste najdete toho pravého či tu pravou pro svou vysněnou vášnivou aférku. Myslíte si, že nemáte odvahu na to, abyste si přes internet našli sexy partnera pro sex na jednu noc, ale ta představa vám nedává spát. Pro nás, jakožto seznamovací stránku, je prioritou najít vám sexy partnera k vaší plné spokojenosti, a zprostredkovat vám kontakty dle vašich predstav. Zaregistrujte se a nechte se unášet na vlnách vášne.

Seznamování pomocí Seznamky je snadné, všechno je tu možné. Dospělí používají Seznamku k různým formám seznámení, i k nalezení kontaktů pro dobrodružství na jednu noc a rande. Pripojte se k chatum, uverejnujte sexy inzeráty, zúcastnete se sex párty, spojte se s dalšími singles z Prahy, klidne organizujte treba orgie, používejte chat s webkamerou a vyzkoušejte k tomu i naše doplnkové flirtovací služby - to vše s našim clenstvím. Skvelí singles z Ostravy v online chatu čekají, až se k nim připojíte. Myslíte si, že vás zaujmou amatéři v našich chatovacích místnostech.

Je spousta lidí, jako vy, hledajících nezávazné sexuální schůzky, tak se nestyďte. Nezávazný sex v Praze - nenutíme vás blíže poznávat lidi, se kterými si chcete užít sex v Ostravě . Někteří hledají kontakty na sex, protože jim jejich bežný sexuální život nestačí. Každá žena v naší databázi touží po nevázaném sexu. Také můžete třeba uspořádat sex párty a pozvat ostatní členy.

Někteří lidé prožijí celý život po boku jednoho partnera. Láká vás sex v Liberci s baculkami, studentkami, nadrženými páry, milf nebo snad máte nejaký speciální fetiš, který byste rádi ukojili. Můžete se domluvit na návšteve swingers clubu, nebo třeba najít štěstí ve focení erotických fotografií. Pokud hledáte sex na jednu noc a nic vážného, jiste najdete chatovací místnost, kde se schází holky z vašeho okolí, které hledají to samé. Uveřejněte pozvánku na sexy událost nebo sex párty a pozvete lidi, které byste tam rádi poznali.

Nestyďte se a vyzkoušejte naše chatovací místnosti. Chat je dobrým zpusobem, jak se s nekým blíže seznámit pred samotným sexem a setkáním - mužete se volne bavit o čem chcete, vést sexy rozhovory a mužete dokonce i použít webcameru, přes kterou se mužete ujistit, že na druhé straně opravdu sedí sexy protejšek dle vašich predstav. Život je moc krátký na to, abyste se okrádali o vášen, sex a zábavu. Myšlenky na sex vás připravují o rozum a každý den byste klidne mohli svádet nekoho jiného. Taky každý den premýšlíte, jestli od života nechcete moc, když toužíte po skvělém sexu.

Paul vypadal jako řecký Adonis. Byl 30ish, alespoň 6'2 ", kolem 200 liber., S širokými rameny, trim pasu, svalnatý a ostře hezký.

Paul ignoroval Greg, a s výrazem nadřazenosti, šel rovnou na Nikki. Zvedl jí bradu jemně, a políbil otevřenou pusou. Nikki dominantní povaha se zdálo, že zmizí kolem Paula. Greg zrudl směsí žárlivost, ponížení a hněvu.

"Máte hlad?" Nikki zeptal se Paul.

"Hladový." Odpověděl Paul.

Nikki a Paul hovořil během večeře zcela ignoruje Greg. Poté, co se najedli, Greg dostal pokyn, aby vyčištění stolu a umýt nádobí, když Nikki a Paul šel do obývacího pokoje na drink po večeři.

Jakmile se Greg objevil v kuchyni, Paul vzal Nikki za ruku a vedl ji do ložnice. Nikki pokyn Greg následovat. Poté, co v ložnici, Nikki pokyn Greg, aby se svlékli, kleknout, a dívat se. Ona také varoval ho, aby pronést ani slovo, dokud mluvil.

Paul se posadil na okraj postele a prostě řekl, "Undress teď."

Přestože Paul hlas byl dokonce tónovaný, jeho slova zněla téměř jako příkaz. Greg se díval, jak Nikki pomalu sundala oblečení, odhalující její svůdné tělo. Pak poklekl před Paulem.

"Rozbalte to, láska." Přidal Paul. Beze slova, Nikki poslušně rozepnul kalhoty a vytáhl polo tvrdý penis Pavla. Bylo zřejmé, že Pavel na sobě spodní prádlo. Jeho penis již objevila nejméně sedm centimetrů, a nebylo těžké ještě zcela.

"Suck it." Paul pokyn. Greg se díval nevěřícně jako Nikki pokorně sklonil a vzal hlavu jeho penis do úst. Jeho milovaná Nikki, který choval dominantně v každém směru, tvaru a formě, aniž by z toho zobrazeny jednu špetku submisivní povahy, teď chová pokorně na tohoto muže!

Když se Paul penis brzy zvýšil na téměř obscénní rozměrů, Greg oči se rozšířily do dalších nevěřícně. Greg nemůže přesně říci, protože Paulovy kalhoty byly stále, ale Pavlův penis byl jistě mnohem delší a silnější než Gregových štíhlých sedm palců. Nikki poskakoval hlavu a nasál Paul pryč s hlad opustit.

Představa, že byli nuceni se dívat Nikki předložit Pavla monster penis nějak způsobit míchání v Gregových bedrech. Po tom všem utrpení, kterou utrpěl v průběhu Paul, Greg penis začal stoupat! Greg okamžitě připomněl předpověď Nikki, že se brzy naučí přijímat a užívat si své místo s ní. Přemýšlel, jak by mohla případně vědět. Věděli, že ho znám lépe, než věděl sám?

Greg submisivní horečka začala hořet ještě žhavější. Zoufale se snažil psychicky zabránit jeho penis od povstání, ale nebylo to k ničemu. On také pokusil odvrátil od Nikki a Pavla několikrát, ale jeho síla vůle nebyla dost silná. Nikki byla příliš krásná, a Pavla penis zdál větší než život. Ačkoli Greg byl naplněn žárlivostí, Nikki a Paul vypadal fascinující spolu.

Jako Greg vzrušení si s ním, začal doložit, že Nikki si zaslouží všechnu čest, že mohl dostat. Díval se, jak Paul pomalu a opatrně sundal košili jako Nikki pokračoval sání ho. Paulova oholený tělo vlnící se svalové hmoty. Stejně jako Nikki, Paulovo tělo bylo umělecké dílo. Všechny Greg mohl udělat, je doufat, že nebudou vidět jeho hard rock penis bušení jeho srdce.

"Přestaň, láska." Paul pokyn. Nikki zvedla hlavu, a Paul vstal, aby si sundal kalhoty. Greg viděl jeho oholené koule poprvé. O velikosti malých vlašských ořechů, se zdálo, že relativně malý podíl na jeho masivní kohout. Greg si uvědomil, že pod vypočítá délku Pavla penis. To bylo alespoň 10 nebo 11 centimetrů! Paul držel jeho tmavé ochlupení krátkodobé a úhledně zdobené, stejně jako Nikki udělal.

Paul zvedl jeho penis. Jakoby na povel, Nikki začala střídavě líbat jeho koule a olizovat dno jeho hřídele. Paul otočil hlavu a poprvé se podíval do Gregových očí, pak se sklonil pohled k Gregově erekce.

"Váš manžel se zdá být baví." Paul řekl, s ďábelským úsměvem.

Nikki otočil a podíval se na Gregově penis. Když Greg snažil se to zakrýt rukama, a Nikki zasmál vědomě. Greg sklonil hlavu hanebné ponížení, plně si uvědomil, že jeho žena se chystá vzít ho do submisivní hlubin, že on by nikdy ani představit. Ona samozřejmě určeny do prdele tuto dokonalost člověka s jeho monstrózní velikosti penisu, a Greg vlastní kohout pulzovala s zuřící souhlas!

"Jsem rád, že se bavíte, drahoušku. Ale opravdu jste nic neviděl. Jen počkejte, až uvidíte, co se dá dělat s jeho krásnou penis!" přemítala.

Greg si všiml její milostné šťávy už běží dolů po vnitřní straně stehna. Nikdy ji neviděl se tak mokrý, tak rychle. Nikki olizoval a sál na jeho koule jako děvka v teplo, když hladila jeho sliny leskla kohout.

Paul ji jemně odstrčil a postavil byt na posteli. Beze slova, Nikki vylezl a obkročmo si kolena kolem Pavla poloviny stehen, čelem k němu. Přikázala Greg klečet na podlaze u nohou postele, aby mohl získat bližší pohled.

Greg se díval, jak Nikki popadl Pavlův penis jednou rukou, a klouzal jeho obrovský penis hlavou dopředu a dozadu podél její mokré štěrbiny. Její dech se stal především pracoval, když vedl fialovou hlavu jeho velkého penisu do její kundičky. Zalapala po dechu, když se pomalu nabodl sebe na jeho masivní nástroj. Greg byl ohromen, že by mohla trvat i svůj dlouhý a tlustý penis bez rozdělení sama zranění.

Nikki milostné šťávy stékaly do poloviny kolena. Její tělo se třásla viditelně jako její kundička nějak podařilo, aby se ve většině Pavla penis. Méně než minutu později, když byla se těší její první orgasmus. Strčila ruce naplocho na Paulově hrudi a křičela rozkoší. Předem cum tvořil na Gregově penis podříznout, když sledoval.

Bez zaváhání, Nikki sleduje svůj druhý orgasmus. Netrvalo moc dlouho. Méně než dvě minuty později, když zavrčel a zasténal z jámy své bytosti, hojně se napíná její potem leskla tělo. Ona mlátil hlavou o v divočině opustit, a přišel jako Greg nikdy předtím neviděl ji cum.

Po Nikki orgasmus ustoupila, Paul jemně ji zvedl z jeho penis. Greg mohl jasně vidět její široce zející kočička, nedbalý s jejími šťávami. Greg nerozuměl jeho ohromující vzrušení. Toužil hladit jeho pulzující a slintající kohout, ale neodvážil se.

Paul se posadil a přestěhoval se na okraj postele. Nikki je stanoveno na zádech v prostoru, který Paul právě uvolnil, a lákavě roztáhla nohy. Paul namontovat ji, a zkušeně využil své masivní nástroj, aby se Nikki kňučet, sténat, křičet, sténat a její cestu přes další tři nádherné orgasmy za méně než pět minut! Ona se chovala jako děvka posedlý.

Greg žasla nejen na schopnosti Pavla k potěšení Nikki, ale také na schopnosti Pavla odepřít jeho vlastní orgasmus. Greg věděl, že by střílel svůj náklad spolu s Nikki první orgasmus, kdyby byl v Paulově místě. Greg také věděl, že by to vzali jen dva nebo tři tahy jeho unikající kohout, aby se pryč k masivnímu orgasmu.

"Na všech čtyřech." Řekl Paul. Nikki okamžitě umístěna sama na ruce a kolena pro Pavla. Ona ji klenutý hřbet, a nabídl jí zadek vysoko ve vzduchu jako svévolné fena v říji.

Paul řídit svůj monster nástroj do ní zející, nedbalý mokré štěrbiny. Pak uchopil její zadek a hnětl je s jeho silné ruce, když v prdeli ji do dalších dvou rychlých, ale násilné orgasmů. Paul pokračoval kurva ji bez zaváhání, a používat své vlastní mazání pohřbít jeho ukazováček hluboko uvnitř její kretén. O několik vteřin později ji dal ještě další zemnící roztříštění orgasmu.

Do té doby, Nikki křičel tak, že její hlas se stal výrazně ochraptělý. Utíkala z páru, a prosil Paul cum uvnitř ní. Popadl zadní vlasy, udělal provizorní cop s ním, a přitáhl si její hlavu zpátky k němu, skoro zvedla ruce z postele v procesu.

Greg viděl Paulovo tělo start do napínat. Nikki věděl, že Paul byl jen pár vteřin od konečně fouká jeho zatížení hluboko uvnitř její hladová, svévolné kunda. Toto poznání nastavit Nikki vypnutý dalším orgasmu. Její chraptivý křik radosti nakonec dal Paul přes okraj, a přišel spolu s ní. Jeho orgasmus byl jak výbušný a dlouhá. Je čerpána četné proudy horkého semene hluboko uvnitř Nikki žízeň díry a držel na čerpání až do některé z jeho semene výrazně stékaly stávající potoky její lásky šťávy podél vnitřních stran stehen.

Po nejméně 50 strčení do svého orgasmu, Paul konečně vytáhl penis z Nikki bolavé a oteklé kočička. On používal jeho penis klouzat jeho sperma, které kapala dolů stehna, a rozmazal to podél trhliny jak její štěrbiny a zadek několikrát. Pak se konečně vstal z postele. Nabídl ruku Nikki a pomohl jí z postele.

"Teď už chápete, proč nemám žádné úmysly vzdát Paule?" Nikki zeptal se Greg chraplavým hlasem.

"Ano, bohyně." Greg odpověděl, spalování s ponížením.

"Nemám si zaslouží potěšení, že mi může dát, můj mazlíček?" přitiskla.

"Ano, bohyně." Odpověděl Greg váhavě, ale pochopení.

"Pak si rozhodně nemůže namítat, že?" stiskla.

"Ne", Greg odpověděl, stále v úžasu z toho, co se právě svědkem.

"No, jsem rád, že to řeší!" podotkla.

Nikki pokyn Greg si lehnout na podlahu, na zádech. Jakmile Greg splněny, Nikki obkročmo sama nad sebou, čelí nohy. Sklonila sebe, umístění její zadek několik centimetrů nad jeho obličejem. Greg se konečně vytrhl z jeho podprostoru snění, a uvědomil si, co její záměry.

"Bohyně, prosím, nenuťte mě to udělat!" Greg prosil.

"Proč? Copak si myslíte, že váš trénink skončil, když jsme se vzali?" zeptala se.

"Ne, ale ..." Greg se snažil odpovědět, ale Nikki přerušil.

"Chtěla jsem počkat až do příštího roku, jak to udělat, ale vaše chování včera večer to všechno změnil. Kromě toho, tvůj penis je stále těžké, a že jasně odporuje Váš argument! Můžete vidět můj mazlíček, ať už vědomě neuvědomujete, nebo ne, CHCETE to! " vysvětlila.

"Bohyně, prosím, ne!" prosil.

"Slíbil jsi, že můj malý cum děvka, že jo?" zeptala se, jako Greg se díval na její nedbalý, zející díry. Cítil ostrý, vlhkou vůni sexu.

"Ano, ale ..." Greg se snažil vysvětlit, ale byl znovu přerušen.

"Už jsem ti někdy, že jen cum byste být nutné sníst by být vaše vlastní?" zeptala se. Greg cítil teplo jejího dobře v prdeli kunda vyzařující na tváři.

"Ne, ale ..." odpověděl, jen aby byl přerušen jednou.

"Řekni mi, drahoušku, když slíbil, že bude můj cum děvka navždy, jsi nic říkat, aby ukázal mi, že byste jíst jen své sperma?" přitiskla. Greg viděl kapičku semene začíná klouzat po její zející díru.

"Ne, bohyně." přiznal.

"To je pravda, to ne! To ponechává pouze jeden ze dvou možností. Od této chvíle můžete buď sát Pavlův cum z mé píči, nebo můžete nasávat přímo z jeho penis. Nyní, jen chci slyšet jedno slovo z vás. Když jsem slyšel o nic víc než jedno slovo, slibuji, že budou potrestáni, jako jste nikdy nebyl potrestán předtím! Teď ... řekněte mi, kdo jsi raději cucat cum ven, Paul nebo ME? " zeptala se, jako kapička semene tekla po její oteklý vlevo kočička rty.

Po dlouhém váhání, Greg konečně odpověděl: "Ty."

Nikki se pomalu sklonila nedbalý, zející, horkou píču dolů na Gregově úst. Syrové, zatuchlý pach sexu přemohli Greg, a on zvracel jednou před jeho ústa byla pokryta. Paul vstal a postavil se nad Greg, a tváří v tvář Nikki. Začala sání Pavlův penis jako Greg cucal její pára krémový koláč.

Po počátečním odporem Gregově, brzy si uvědomil, že Paulův cum neměla chuť příliš neliší vycházející z Nikki kočička než jeho vlastní cum okusil na jejich svatební noci. Greg submisivní horečka kopl do ještě vyšší rychlostní stupeň, a on začal cítit, že to bylo tam, kam patřil.

To netrvalo dlouho pro Nikki začít vyrábět nový milostný šťávy. Cítila horko jako petarda z nutnosti Greg tvrdě pracovat, uklízet její chaotický kundu, zatímco ona dává Paulovi jiný kouření. Její čerstvé šťávy pomohl Flush Pavla cum z její zející díry.

Greg poslušně lízal, cucal, a hluboké pery Nikki kočička, lapování huby svého milence cum, jako by to udělal pro let. Stal se ztratil v hlubokém, podprostoru snění, a cítil euforický uspokojení z příjemné svou bohyni.

Když už nebylo více cum být měl, Greg zaměřil svou pozornost na Nikki klitoris. Brzy poté, cítil její tělo chvěje. Greg věděl, že je jen pár vteřin od znovu Cumming. Když Greg zvýšil rychlost svého jazyka bliká na Nikki klitoris, je dát ji přes vrchol.

Go Back

Comment