Menu

The Essay Selection

Blog Website Regarding Anything

Krev z Klany Ch. 13

Jeho příbuzní slyšeli zvuk z něj se blíží a několik mužů, vyšel mu vstříc. Jejich tváře přičemž na vzhled nevěřícně, jak oni viděli McCauley tělo, zkrvavený a bez života táhne na vozíku.

"Co se stalo tae McCauley, Sloan?" zeptal se první starší člen.

"Můj otec byl zabit fer je pošetilý a hloupý. Napadl Jacob MacLean zezadu a byl překonal jím. Nikdo řekl, co ho způsobilo tae útok, ale to was'ne něco tae kreslit meč o." Sloan předávat to, co věděl, že se na ně.

Muži vzali tělo a položil ji na zem, takže ženy ho připravit na kremaci.

Blain Fraser, McCauley bratr mluvil jeho myšlenky, když viděli jeho bratr mrtvý. "Půjdeme teď a zaútočit se bastarde MacLean je." aby každý posun reagovat.

"NE!" Zařval Sloan ven, zastavil všechny příkazem. "Jsem teď šéf našeho klanu a já jsem souhlasil tae spojence wi 'ostatní. Je to ještě v našem nejlepším zájmu Tae připojit wi' je a získat pozemky Fer nás, navzdory tomu, co se stalo tae mého otce. Jsem tae viz James MacRae ráno a mluvit o našem místě v bitvě a co budeme mít do konce. Jakékoliv útoky teď, uvidíte nás vyhladili klanů. Ti všichni se připojil jako jeden, takže jde po Jacob MacLean a jeho klan, uvidíte, že čelíme zavřít Tae osm set mužů. " jeho slova jízdě bod doma, že jejich sto třiceti plus, byli žádný partner pro téměř osminásobek jejich počtu.

Blain dal Sloan Podívejte se znechuceně na to, co se rozhodl a šel pryč, ale ostatní pochopili význam toho, co Sloan udělal pro ně. Mnoho nabídl soustrast a potěšil jejich nový šéf, jak nejlépe uměli. Sloan viděl obtíže při vedení klanu a cítil, jak mu žaludek se smíšenými pocity stresu a úzkosti.

Členové klanu připravil hranici a položila McCauley je zabalené tělo na vrcholu. Stáli kolem něj a čekala, až Sloan vzít baterku a poslat otcovu duši do nebe. Sloan se přiblížil k hranici a vzal pochodeň z mužského člena klanu. Stál a díval se na svého otce, vzpomněl ho, jak byl, záblesky něj prochází před jeho očima. V pomalém pohybu, sklonil plameny do naolejované podpal. Plameny chytil a rychle rozšířila po celém hranici, pohlcuje ho. Ustoupil z rostoucího tepla a mlčky pozoroval, jak se plameny oddělena jeho otec, tělo a duše, pak se otočil a šel sám, potřebuje být se svými vlastními myšlenkami teď.

V zámku, oheň byl dost chytrý, aby být viděn v dálce. James MacRae sledoval záře rozzáří tmu noci přes horské hřebeny a doufal, že jeho slova byla natolik, aby se mladý Sloan z bytí ztřeštěný jako jeho otec. Jacob MacLean stál vedle něj a sledoval muže, kterého zabil jen několik hodin předtím, nárůst kouře.

"Budu ha'e tae vidět, jak mladí Sloan vypořádá sám se sebou, a to kontrola má o'er svého klanu. Pokud can'ne být uvedeny intae řádku, můžeme mít tae zbavit se jich." James tiše řekl Jacob.

"Mohli bychom využít jejich počet, James. Oni ha'e několik dobrých mužů mezi nimi a oni mohou bojovat, já vím." Jacob se snažil připomenout James jejich potřebě síly, ale rozumí jeho přistupují s obavami o uvedení v klanu, který právě měl jejich vůdce zabit jím.

"Já ha'e mé myšlenky na mladé Fraser. Vypadá více vyrovnaný muž než jeho otec, a může mít jeho vlastní. Není to každý člověk, který může stát v prostoru wi" další muž, který je právě zabil jeho otce a žádný akt hloupý. On ovládal sám sebe dost dobře, a přesto souhlasil tae připojit wi 'nás. Jen doufám, že si může udržet svou moc v souladu o'er tam a přijít Tae mě ráno wi "potvrzení, že je vše pod kontrolou."

Blain viděl jeho synovec sedí na padlý kmen, nepřítomně odstraňování listí a kůru z větví, když seděl a přemýšlel. Došel k němu a postavil na jeho stranu, položil ruku na rameno, než mluvit.

"Sloan, jsou vy ne děje" tae pomstít tvou otce? Can'ne jsme ho nechat takhle. " Blain řekl v mírném, ale lisování způsobem.

"Jsme strýc, ale ne, dokud jsme v bitvě. Posaďte wi 'mě a poslouchej Tae svůj plán a zjistit, jestli jste

no souhlasí s tím, wi 'mě. "Sloan se ho zeptal, oči chytat slábnoucí světlo z otcovy hranici.

Blain se posadil vedle něj a dal mu svou pozornost. "Co d'jste ha'e v mysli pak?"

Sloan mu řekl o svém rozhodnutí připojit se s klany v platnost, dát jim šanci vyhrát země. Jak se v průběhu bitvy, by Jacob MacLean splnit svůj konec v ruce, spolu s mnoha dalšími Maclean mohli disponují, aniž by byl vidět jejich zabíjení, snižování jejich počtu a snižování jejich sílu. Jak konec přijde a jejich klan bude brát místo v zámku a má půdu a moc.

Do konce roku, Blain viděl jeho synovec byl dlouho a usilovně přemýšlel o tom, jak efektivně se pomstít a získat moc ve stejném zdvihu. Jeho obdiv k mistrovství v plánu, ujistil ho jeho synovec by byl dobrým vůdcem svého lidu a přinést prosperitu a moc se na ně. Vstal a natáhl ruku, aby Sloan stoupat s ním. Sloan se podíval do očí a viděl hlubokou lásku k němu a usmála se. Blain držel za zápěstí a přitáhl si ho pevně objal, Sloan vrací náklonnost obrázku.

Sloan a Blain Fraser se vrátil ke zbytku klanu a nazval je blízko. Poté, co všichni seděli, Sloan zopakoval svůj plán na nich a získal burcující fandit v jeho prospěch. Stál hrdě před nimi, přísahat na svou přísahu na hranici svého otce za nimi, skoro venku, a věděl, že vyhrál loajalitu svého klanu. Zítra se bude jezdit na Dunollie a Jamesovi MACRAE jeho klan byl připraven připojit se pod ním. Bude také informovat o tom, co by se podíl svého klanu, jakmile Boj byl u konce.

 **********

Tavish držel pozornost každého, jak se demonstrativně související události, které vedly k bitvě. Argus a Stuart stál s ostatními, a pozoroval ho s pobavením, dokud Stuart si všiml, čas a zavolal na ně se vrátíte na jachtě. Opět hosté se pustil do chladných vod jezera Loch a nastoupil do špinavé dostat zpět na palubu. Frick a Frack rozdávali utěrky oschnout jejich nohy a poté, co byly vysušeny off a omšelý znovu zajištěna, motory zařval k životu a jachty pečlivě vybral svou cestu zpět přes jezero a do otevřeného moře znovu.

Dennis zamířil na sever podél skalnatém pobřeží do Mallaigu pro palivo a ryby a čipy pro hosty, před tím, než se vydali zpět podél západního pobřeží ostrova Skye pro Dunvegan. Už dlouho jste neměl to štestí potkat sexy ženu a toužíte po seznámení se single ženou, hledající nezávazný vzrušující flirt a dobrodružství. Spontánně se sejdete se členem, se kterým jste se seznámili na chatu a užijte si erotiku. Začněte si plnit představy, singles a free sex na vás čekají a život je jen jeden. Seznamku mužete použít i k seznámení s několika členy, se kterými můžete třeba uspořádat erotické orgie. Vyberete si žhavou a kozatou milf, nebo vás snad láká nevinná dívka odvedle.

Zdarma se zkuste zapojit do našich chatů, a když budete chtít svuj sexy objev kontaktovat, staňte se členem a napište mu. U nás jiste najdete protejšek, odpovídající vašim představám, pro divoký sex v Plzni a možná i něco navíc. Pripojte se k chatum, uverejnujte sexy inzeráty, zúcastnete se sex párty, spojte se s dalšími singles z Prahy, klidne organizujte treba orgie, používejte chat s webkamerou a vyzkoušejte k tomu i naše doplnkové flirtovací služby - to vše s našim clenstvím. Seznamte se s nimi blíž jen v případě, že opravdu chcete. Myslíte si, že vás zaujmou amatéři v našich chatovacích místnostech.

Proč o svých touhách jen sníte, když je mužete jednoduše zrealizovat. Lákají vás sexy baculky, holky odvedle, svůdné páry, milf nebo snad máte nějaký speciální fetiš. Pokud se stydíte poslat rovnou zprávu, nebo nemáte cas na vymýšlení dlouhého textu, zkuste štestí a pošlete polibek. Lákají vás trojky, ale ješte nikdy jste je nezažili. Jsme otevřená komunita, akceptující ruzné typy lidí a je u nás přihlášený nejeden nadržený pár s různými zájmy.

Někteří lidé prožijí celý život po boku jednoho partnera. Nechte vystupnovat svoji vášen a ješte dnes si domluvte žhavé rande. Neláká vás láska na celý život, spokojíte se s přátelstvím, rande nebo snad hledáte pár, ke kterému byste se mohli v sexu připojit. Pokud hledáte sex na jednu noc a nic vážného, jiste najdete chatovací místnost, kde se schází holky z vašeho okolí, které hledají to samé. Single na jednu noc - pokud hledáte sex na jednu noc a nic vážného, jiste najdete chatovací místnost se singles z vašeho okolí, kterí hledají to samé.

Budte aktivní a hledejte sami podle svých vlastních kritérií, nebo si založte profil a vyberte si - nejeden pár vás prostrednictvím naší sex seznamky jistě sám bude kontaktovat a doufat ve vaši kladnou odpověd. Dospělí používají Seznamku k různým formám seznámení, i k nalezení kontaktu pro dobrodružství na jednu noc a vztahy. Nenechávejte si svoje sexuální fantazie jen pro sebe, jistě najdete někoho, kdo vám je rád vyplní. Zaregistrujte se, vyzkoušejte naši službu a rozhodněte se, zda jsou tyto holky něco pro vás. Zaregistrujte se, sami si vyzkoušejte naši službu a rozhodnete se, zda jsou tito singles z Ostravy něco pro vás - jistě nebudete zklamáni.

Tavish stál na přídi zábradlí, opřel se proti němu, volat po Argus vysvětlit více o Fraser je a co dělali. Argus přišel na čelen a postavil se Tavish a související události, jak věděl, že je pro všechny.

Go Back

Comment