Menu

The Essay Selection

Blog Website Regarding Anything

Bondage nevěsta

"Pojď, Shawna," zvolala Jennifer, "Vykuř mi píču, jako že to myslíš vážně!"

Uchopila Shawna hlavu a přitáhl si ji k její kundičky.

"Mnnnmmmf Mmmmmmf!" Shawna pronesl v tlumené zvuky.

Jennifer zaskřípala zuby a držel Shawna obličej mezi její nohy. Její chtíč spotřebované ji, když si myslel, ze způsobů, jak jí dominovaly Shawna, že v noci, a z úst ženicha na její kundu. Shawna pokračoval pro všechno, co stálo za to, a v krátkém čase Jennifer ošetřeny všechny přítomné, aby zvuky a pohled na celý náročné orgasmu.

Vyhořelé a nasytit, tři z nich spal až do dopoledne. Po snídani v nedaleké restauraci, nový manžel Shawna je požádal Jennifer, jestli by ten večer vrátí. Dal jí zapečetěnou obálku, která mu řekla, že pokyny. S vědoucím úsměvem, Jennifer ujistil, že ona se vrátí.

Po klidné dni, ve kterém nový manžel Shawna je jí smyslně škádlil k bodu rozptylování, měli večeři v malém místě v nedalekém městečku.

Když se novomanželé vrátili do jejich podání, Jennifer tam byl. Byla v krátkých plavkách, a byl opalování.

Manžel Shawna v promluvil k jeho nevěstě.

"Dobře, můj drahý -... Chci Jennifer vám klystýr Budu se dívat, samozřejmě, a pak budete se umýt, když budeme diskutovat o tom, co dělat s tebou Jennifer, že je to všechno tvoje"


Shawna objevil nervózní. Došla k závěru, že její nastávající klystýr znamenalo, že by bylo více Anální hrátky. Ona také připomněl ponížení přijímání klystýr od Jennifer ráno v den své svatby. Tentokrát byl její manžel bude sledovat!

"Pojď, Shawna, pojďme do ložnice."

Jennifer vedl, a otočil se, když byli v ložnici.

"Všechny vaše oblečení pryč, teď," nařídila.

Zatímco Shawna svlékla, její manžel také sundal oblečení. Jeho penis stál rovně ven. Shawna je vnitřek chvěla touhou - chce být na zádech, cítil, jak mu penis vrazit dovnitř a ven. Dívala se na jeho penis a vizualizovat zdravé výtrysky semene je poháněná do ní vzbudila ženství.

Jennifer šíří velkou osušku na podlaze v přední části postele.

"Dobře, Shawna - kleknout na ručník s rukama za zády To je to hned dotknout čelem ručník Udržujte své ruce za záda, až jsem vám až Dobrý Nyní zůstat tam, když jsem připravit nálev..... .


Jennifer šli do jiné místnosti, zatímco Shawna předpokládá její dilema. Nevěsta a její manžel uslyšel zvuk tekoucí vodou po dobu několika málo okamžiků. Po pauze, Jennifer se vrátil s bobtná červenou klystýr pytel. Mazané sprcha tryska vyčnívala zlověstně z přiloženého hadice.

Nový ženich přešel na pomoc. Roztáhl Shawna v podsvětí po tvářích, zatímco Jennifer vložil trysku. Shawna zalapala po dechu při vniknutí. Jennifer se podívala na svou tvrdou erekci a usmál se. Pak se vydala hadicovou sponu a začal klystýr.

Shawna zasténal. Pak, jako klystýr neúnavně vyplněno ji, její reakce stal se více a více temperamentní.

"Uhhhhh ... Aha ... OHHHHH! Aha! Mmmmmmmmm Uhnnnnn! Oh-God-já-full! Ohhh!"

"Drž hlavu dole, Shawna!" Jennifer podporovat. "No tak - aby se vaše ruce za zády, nebo budu svázat dohromady."

Shawna se svíjel a kroutil. Její boj s klystýr předložila erotickou podívanou na svého manžela a Jennifer. Když klystýr vak vyprázdní svůj náklad do tmavovlasého nevěstu, Jennifer jí řekl, aby zůstali a udržet ji po dobu několika minut. Shawna pokračoval sténat a kroutit. Po několika minutách zadržení, Jennifer jí řekl, jak se zbavit klystýru a dostat vyčistit ve sprše později.

Po značnou dobu, Shawna vrátil se do ložnice.

Jennifer dal na pásek, na postroji. Jeho gel sonda houpal mezi nohama. Nebylo pochyb o tom, co se děje s tím dělat.

"Shawna," instruoval ženich, "přinést Osmanské sem z jiné místnosti. Pak rozšířil ručník přes něj."

Nahá nevěsta se podle pokynů.

"Teď chci, aby vaše svatební závoj."

Shawna hrdě oblékl závoj. Byla neuvěřitelně krásná.

"A teď, místo sebe přes pohovku. Chci Jennifer, aby se vám s ní popruhem-on."

Krásné havraní vlasy nevěsta úzkostlivě poklekl před otoman a naklonil tak, že její hrudník byl v kontaktu s horní ní a její dno byl předložen a přístupné Jennifer.

Ženich seděl na podlaze v přední části Shawna a uchopil její tvář do obou dlaní. "Roztáhni nohy, takže Jennifer můžete získat na vás," přikázal. Shawna rozevřela kolena.

"Dobře, Jennifer - dát jí do ocasu - a dát ji k dobru."

Jennifer si klekl mezi Shawna je roztaženýma nohama a vložené maziva do Shawna je zpět portálu. Udělala to třikrát, aby bylo zajištěno, že se dobře namazaný tam. Pak velkoryse mazány vlastní popruh-na sondu. Ona vzbudila na její blížící se ji používat na submisivní nevěsty před ní.

Shawna stiskla rty, když cítila, jak Jennifer roztáhla zranitelné podsvětí tváře. Její oči se doširoka otevřely, když ucítila špičku nástroje proti její portálu. Všechny vaše informace jsou důvěrné a v bezpečí, takže neváhejte a uvolněte se, kočky online se už nemůžou dočkat.. Nikdo netvrdí, že máte hledat jen jednoho intimního partnera - známosti na erotické seznamce neznají mezí a jestli máte chuť, domluvte si třeba sex ve třech. Začněte si plnit sny, singles a free sex na vás čekají a život je jen jeden. Domluvte si schůzku se singles, kteří splňují vaše náročné požadavky. At už toužíte po čemkoliv, u nás to dostanete, kdy si zamanete.

Nezávazně se zapojte do naší komunity a najděte partnera pro sex v Olomouci. Nezávazný sex v Liberci - rozhodne vás žádným zpusobem nebudeme nutit k tomu, abyste nejdrív dobre poznal ty, se kterými chcete pozdeji mít sex v Kolíně. Záleží jen na vás, jestli si vyberete díky Seznamce sexuální dobrodružství s párem, blondýnou, jestli vás dostane láska nebo snad dokonce zralá milf. Buďte aktivní a hledejte sami podle svých vlastních kritérií, nebo si založte profil a vyberte si mezi singles z Brna, kteří vás prostřednictvím naší stránky kontaktují. Pripojte se k chatum, uverejnujte sexy inzeráty, zúcastnete se sex párty, spojte se se singles, organizujte orgie, používejte chat s webkamerou a používejte naše flirtovací služby - to vše s našim členstvím.

Seznamku mužete použít i k seznámení s několika členy, se kterými můžete třeba uspořádat sexy orgii a sex v Opavě . Chatovací místnosti lze využívat zdarma, tak si tuto nabídku na dobrodružství a free sex nenechte proklouznout mezi prsty. Domluvte si schuzku se singles z Prahy, kterí splnují vaše nárocné požadavky. Můžete ho treba vyzvat k chatu s webkamerou, pořádně si ho prohlédnout nebo si posílat sexy fotky a eroticky chatovat o tom, co si navzájem budete dělat později a jak dosáhnete společného seznamkového štestí. Zdarma se zkuste zapojit do našich chatu, a když budete chtít svuj erotický objev kontaktovat, stante se clenem behem pár jednoduchých kroku a napište mu.

Nezávazný sex v Brně - vůbec vás nenutíme k tomu, abyste nejdřív dobre poznal ty, se kterými chcete mít sex v Brně. Láká vás sex v Liberci s baculkami, studentkami, nadrženými páry, milf nebo snad máte nejaký speciální fetiš, který byste rádi ukojili. Můžete se domluvit na návšteve swingers clubu, nebo třeba najít štěstí ve focení erotických fotografií. Každý si přece zaslouží partnera, který mu v oblasti zvané erotika poskytne to, co potřebuje. Uveřejněte pozvánku na sexy událost nebo sex párty a pozvete lidi, které byste tam rádi poznali.

Láká vás sex v Písku s baculkami, holkami odvedle, svůdnými páry, milf nebo snad máte nějaký speciální fetiš. I před samotnou registrací tak budete mít možnost projíždet dlouhé seznamy potenciálních partnerů pro vaše sexuální štěstí ze seznamky. Singles z celé České republiky se obracejí na seznamky a podobné služby, protože mají příliš rušný život na to, aby nekoho hledali v reálném živote. Pripojte se k chatum, uverejnujte sexy inzeráty, zúcastnete se sex párty, spojte se se singles z Ostravy, organizujte orgie, používejte chat s webkamerou a používejte naše flirtovací služby - to vše s našim členstvím. Vítejte na Seznamce, do naší komunity jistě hrave zapadnete.

Tiše otevřela ústa, když Jennifer tlačil špičku sondy do ní asi palec.

Pak Jennifer pracoval sondu do Shawna tím, že krátké tahy, bude v trochu hlouběji s každým z nich. Shawna zakňučel na první pohled, a pak dal více drsný "Aaaah!" zvuky.

Její manžel byl vzrušený téměř k šílenství. Jeho erekce pulzovalo a prosákla při sledování jeho nová nevěsta se vzít v ocase s popruhem-on. Jennifer se dala dlouhé, hluboké tahy, a Shawna reagoval odpovídajícím způsobem, vyslovení bujný "Ahhhhhhhhhhh!" s každým vniknutí a občas svíjející.

Po několika okamžicích Jennifer vytáhl a šíří více mazivo na její sondy, a re-zadat Shawna.

"Chystám se jet rychleji, drahoušku," řekla a pevně uchopil za boky nevěsty, když pronikl. Její tvář ukázala její vzrušení a vzrušení, když pracovala sondu v celé cestě. Pak se pumpoval rychleji a tvrději. Shawna vytřeštil oči.

"Aaah! Aaah! OH! AAH! AAH! ..."

Manžel Shawna přineslo ústa na její a zalisované pro polibky, když se vzdala Jennifer temperamentní šoustání. Její výkřiky byly tlumené od kontaktu z úst do úst, a její rty cítil nebeské k manželovi.

Po několika okamžicích se pustil ji a vstal. Šel za Shawna, aby viděl Jennifer čerpání pás-na na ní.

"Pokračuj," vybídl.

Jennifer čerpána těžší, a Shawna začal prosit o úlevu.

"Aaaugh! Prosím! Uhhh! Ohhh! Prosím, prosím! Ohhh!"

Jennifer pokračovala intenzivní čerpání na chvíli, a nakonec ženich zvedl ruku. Jennifer se zastavil a vytáhl ven.

Shawna lapal po dechu s úlevou.

"Zůstaň tam, Shawna," instruoval její manžel. "Teď je řada na mně."

Jennifer stál před nevěsty a pozoroval, zatímco manžel klečel mezi Shawna kolena jako Jennifer předtím udělal.

Portál nevěsty byla již dobře namazaný. Roztáhl jí Nether tváře, a v okamžiku, když do ní vstoupil.

"Uhhh!"

On pevně sevřel boky svou nevěstu a pumpoval. Každý mrtvice byla kompletní a plný.

"Mmmm! Aha! Oooooh! Ohhhhh! Ahhhhh!"

On čerpané rychlejší a tvrdší - a okamžik nebo tak později, když vybuchla uvnitř ní a chrlila na denní erotické napětí v jeho novou nevěstou, zatímco Jennifer se na

.

"To bylo dobré, Shawna," řekl. Tři z nich se osprchoval dohromady, a všechny dojemné a vzájemná náklonnost se cítí na sebe nechal silně vzrušený později. Když se osušil, Jennifer stydlivě zeptala ženicha, "Ty nejsi z myšlenky, že ne?"

"Vůbec ne," odpověděl.

Opřel nějaké polštáře v čele postele a postavil se na jedné straně, lícem nahoru, částečně se posadil. Roztáhl nohy a jeho bombastický členem přišel k životu.

"Jennifer, přijdou ležel po mém boku," přikázal, a ona ochotně vyhověl. "Roztáhni nohy, Jennifer."

Její blond mat pěkně zarámované její krémová stydké pysky.

"Shawna, má drahá, chci používat ústa k nám uspokojit -.. Práci na Jennifer na pár minut, pak se na mě, střídavě tak můžete přivést ji k orgasmu, ale nedělají mi ejakulát"

Jennifer rozzářily oči, stejně jako její nadšený úsměv. Ona se svíjela v očekávání, jak Shawna vylezl na postel a připravené k jídlu kočička. Její ústa navázal kontakt, a Jennifer zasténala smyslně. Po několika minutách, se stáhla a obrátila ústní pozornost ke svému manželovi. Udělala slurping zvuky jako ona lízala a sála jeho hřídeli. Je nadšený mu vědět, že jeho nevěsta ústa byla na krásná blondýnka Jennifer kočička a teď se omotal kolem jeho penis. Shawna udržoval její pozornost na několik minut, a pak, s leskem v očích, ustoupili.

Dala Jennifer orgasmus s ústy, a pak se vrátil do svého ženicha. Zoufale chtěl vybuchnout v ústech, jak to udělal nesčetněkrát před svatbou. Přinesl svou pozornost do popředí, a usoudil, že kdyby mohl vydržet, by odměna stojí za to čekání. Shawna servis jim každý čtyřikrát, než ji její manžel řekl, že bylo dost.

Obě ženy se podíval na ženicha pro směr o tom, co bylo dál. On se pousmál a řekl:, Shawna, dát na svatební šaty a svatební závoj. Bez kalhotek. "

Shawna, její vnitřnosti vlající, dodržovat, a když to udělal podle návodu, její manžel mluvil k Jennifer.

"Prosím, svázat ji ve stoje, s rukama nad ní a její kotníky o nohy od sebe. Nechat určitý prostor před a za ní. Než ji svázat, zatáhněte za horní část šatů až k pasu. A ujistěte se, že ji kolena jsou ohnuté. "

Jennifer mlčky uchopil Shawna za ruku a vedl ji do středu volné plochy místnosti, jako vychovatelka povede její nezbedný a potulný poplatek. Shawna předkládány jako Jennifer vytáhla svatební šaty až k pasu a odhalil její prsa a záda. Pak se váže Shawna zápěstí a závitové závazné popruhy přes stropní háky tak, že její zápěstí byly doširoka. Kolena nevěsty byly ohnuté, a její manžel pak šel za ní a měl ji krok zpět, dokud její nohy byly rovné. Tak umístěn, byla naklonil se její konec ocasu promítaného na zadní.

Manžel Shawna je pak zasunul prst do její kundičky a sondoval, zatímco ona se svíjela. Poté, co její kundička se stal krémová a stal se postavit znovu, on pevně chytil ji za boky a vstoupil do ní. Vzal dlouhé výpady jako jeho nevěsta se stala více vzrušený.

"Dobře, Jennifer. Prosím, dvou-tlačili Martinet a bičovat její prsa."

"Ne! Není na mých prsou, prosím!" Shawna prosila, zatímco její manžel čerpá svou kost dovnitř a ven.

Přestal čerpání a zůstal Uhnízděný v jeho nevěstu, když Jennifer vytáhl Martinet a postavil se před. Jak se udržuje pevné uchopení na bok kývl na Jennifer. Ustoupila stranou, stiskla rty a šlehačkou Martinet pevně přes Shawna holé prsa.

"Aaaaaah!" Vykřikl Shawna, a trhl jí dluhopisů. Jennifer znovu šlehačkou.

"AAAAAARGH!" Kopla he nohy.

Jennifer stále šlehání. Vykřikl Shawna a prosil. Její zuřivý kopat a pokusí se třást stimulována pouze její manžel. Jeho tvrdý penis v ní zasazené uprostřed jejích pohybech měl nějaký zmírňující vliv na její vroucí přání, aby Jennifer by odložil bič.

Jennifer, nicméně, pokračoval bič. Některé údery udeřil přes bránice nevěsty a břicha. Shawna kope, křičí a svíjení nakonec přivedl její manžel přes čáru, a on tryskala divoce v ní. Teprve pak Jennifer bič ukončila svou striating polibky.

Tři z nich se ještě sprchu spolu. Mýdlovou ruce z každé z nich bloudil těl ostatních. Naughty chichotání prostupoval vzduch. Shawna, na jednom místě, vyhrkl, že by se chtěli dívat na její manžel kurva Jennifer. Bylo zřejmé z jeho bezprostředního souhlas, že by povinnost svou nevěstu, a trochu se pobavit s nastavením.

Žádný ze tří z nich dát nějaké oblečení na po sprše. Osamělý muž ve skupině spíše líbilo být nahý kolem dalších dvou atraktivních žen a ženy rád, aby ho jemně dráždit na erekci. Myšlenka, že uvnitř Jennifer kočička ho držel téměř neustále tvrdě.

Poté, co odpočíval na chvíli promluvil. "Jennifer, prosím, přinést dvojí míč roubík a několik vázací pásky."

"Uh-oh," zašeptala Jennifer, když vstala. Nemusela používat velkou představivost, aby zjistili, jak s dvojitým kuličkovým roubíkem se bude používat.

Když Jennifer přinesla požadované položky, manžel Shawna je řečeno, dvě ženy klečet na posteli, přední dopředu s jejich ňadry v kontaktu. Všiml si, že Jennifer ochotně otevřela ústa, aby obdrží jeden konec roubík, a že upevní svou závazný pás kolem hlavy. Měl Shawna vzít druhý konec do pusy a on dotáhnout to. Ústa fen "byly odděleny jen pár centimetrů, jako by se zamčené v trvalé polibku. Potom položil polštář mezi kyčlemi a vázané dohromady v pase, a pak nechal ležet na posteli, takže Jennifer byla lícem dolů na horní Shawna.

"Roztáhni nohy, holky," nařídil.

Obě ženy zasténal svými gagy, jak se šíří.

Klekl si mezi dámských kolenou a lehce pohladil Jennifer stydké pysky. Zasténala smyslně. Všiml si, že její kundička byla hojně mazány její vlastní smetanou.

"Dobře, Jennifer, já jdu dovnitř vás teď," řekl a roztáhl její stydké pysky. Položil špičku jeho erekce na její pochvy portálu a vytrvale tlačil, až byl úplně dovnitř

"Mmmmmmmmmf!" zasténala rozkoší.

Je čerpána průběžně, zatímco oba Jennifer a Shawna zasténala a vykřikla svými gagy. Vzhledem k tomu, že se ejakuloval dříve, on byl schopný vydržet značné, zatímco ačkoli on byl velmi vzrušený.

On čerpané těžší a těžší, a nakonec, uprostřed vzrušené tlumené sténání dvou vázaných ženy, když vytryskla divoce uvnitř Jennifer.

Takový byl vyvrcholením svatební wekend, že novomanželé a jejich přítel Jennifer líbilo.

Manžel Shawna je zobrazena mnohem větší blízkost a náklonnost k ní, když oni byli sami ve své vlastní ložnici ve srovnání s dobou tři z nich byli spolu. Rád kole na její černé vlasy kundičky na delší dobu a vdechovat její přirozenou vůni. To, samozřejmě, odvezl ji do nějaké divoké orgasmy. Pak tam byl dlouhý, hluboký a smyslný styk. Shawna miluje ležet šíření nohama na posteli, sténá rozkoší, zatímco tvrdý penis tah jejího manžela v její kundičky znovu a znovu. Milovala přijímat ho dovnitř, cítila jeho penis rozšířil své vnitřní poševní stěny. Milovala převrácení lícem dolů a odevzdání její Nether portál pro jeho ragingly tvrdý penis, sténá, když se naplnil ji. Žaludek se jí zachvěla, když vykřikl v ní. Vždycky se těšil na jeho ruce pevně svíral její boky, když oral a bušil, protože věděl, že mu tekla dovnitř ji opustit.

Tři z nich se dali dohromady v otroctví domu jednoho víkendu každý měsíc za podobnou hru. Ačkoli Jennifer často ovládal bič a měl Shawna žebrání, kopal a svíjel, zatímco její vzrušený manžel sledoval, dvě ženy se vyvinula hluboká náklonnost k sobě navzájem. V soukromí pokoje jsou často vyměňovány přetrvávající polibky, jejich rty lisování v, a jejich nahé paže kolem sebe. Shawna byl stejně pravděpodobné, že jít spát v náručí Jennifer jako ona měla klesat přitulila k manželovi.

Zenith víkendu vždycky manžel Shawna je zadání Jennifer a rozkoš jí jeho tvrdý penis - penis, který Shawna vzal v roce a zažil několikrát během víkendu. Někdy Jennifer položit lícem nahoru na posteli, nohy šíření a kolenou ohnuté, s Shawna rozkročit se nad její tvář, jako osamělý muž nenasytně ji v prdeli. Jindy, Jennifer ležel tváří dolů s polštářem pod boky, zatímco Shawna stála u postele a sledoval jejího manžela masitou erekce opakovaně pluh na blond vlasy kočička a její přítel, dokud se trýznivou orgasmu, když vytryskla konečné rezervoár jeho sperma uvnitř.

Go Back

Comment