Menu

The Essay Selection

Blog Website Regarding Anything

Bi Bi dítě

Když se mu svíjel na posteli, vytáhl ústa z lahodného pólu a dostal se na všech čtyřech říkat George získat KY a kurva ho nyní. Cítil, jak se George šíření lubrikant přes anální otvor a prsty se cítil báječně. Pak ucítil, jak velký, mokrý penis tlačí stále do jeho těsné panna kretén a všechno, co chtěl, bylo více o tomto krásném orgánu, jak pomalu sklouzla hlouběji a hlouběji v něm. George si vzpomněl, jak John byl v prdeli ho a od té doby to dopadlo tak nádherné, rozhodla se použít stejnou techniku ​​a doufejme, že mu stejné vzrušení, že se dostal.

Držel Johnovy boky, když vrazil tloušťku do uchopení otvoru a poslouchali projevy Janových vášně, které následovaly každý hluboký tah. John byl v jiném světě, a když George dosáhl kolem a začal hrát s jeho erekcí, šel dokonce ještě vyšší. Miloval pocity, které Jiří penis ho dávat a tlačil zpět do setkat každý tah a zjistil, že jeho zadek byl nedobrovolně smluvní kolem husté hřídele, zatímco to pohybovalo v něm. Ztratil pojem o čase a na ničem jiném nezáleželo mu bylo, že nádherný penis v zadku a že nádherný ruka hladila jeho penis. Pak náhle, George zachrčel něco a uchopil ho pevně u pasu, když se ponořil hluboko v něm a jeho penis trhl a začíná natáčení lana horkého semene do zadku. Byl ztracen, jakmile první spurt střílel do něj a jeho varhany vypukly v George ruky a čerpá cum nad ním jako dva z nich šli pryč Nirvana společně.

Oba měli pár věci na práci, než den skončil a rozhodl se opustit a případně pokračovat zase zítra, i když je to jen na rychlovku. Celou cestu domů, Johnova kretén chvěla a on dostal těžké jen přemýšlet o této nádherné, nové senzace objevil. Když se vrátil domů, usedl u počítače a kontroluje jeho poštovní schránky. Tam byla zpráva od Ricka a Angelina, a to nebylo obvyklé kybersex. Požádali ho, aby jim jakmile se dostal v jak oni měli několik zajímavých novinek pro něj zavolat. Položil hovor a Angelina odpověděl. Řekla mu, že e-mail poslal jim druhý den byl tak horký, že ona měla její agent spěch si ji do Carlyle Hotel pro jednoho týdne střetnutí začíná pozítří, prostě proto, že se k nám připojil a splnit to báječný George. Řekla mu, že oni byli fantazírování o dvou z nich od té doby se dostal e-mail, tak si opravdu tlačil na její agent jí dostat na koncert.

John jí řekl, aby nebyly činěny žádné hotelových opatření a přesto, že by se zpátky k ní během několika hodin. Angie mu řekla, že má ráno schůzku poté, co dorazí, a on jí řekl, že by neměl být problém vůbec. Pak Rick byl na telefonu a zeptal se ho, jestli si myslí, že George by jít na čtveřice a John mu řekl, že nemá žádné pochybnosti o tom, že by ho milují. Rick mu řekl, že se nemohli dočkat, až si spolu, jak byly fantazírování o tom dlouhou dobu. Angie mu vždycky říkal ve svých e-mailech, které milovala sleduje tři muži mají sex a pak brát na všechny tři najednou, takže každá díra byla naplněna. Řekl Rick, který nakonec může mít její fantazie přijít pravdivý a on souhlasil s tím, že se nemohl dočkat, až ho uvidí. Po zavěšení, zavolal George.

Když mu řekl, co se děje, George dostal velmi nadšený a řekl mu, že to byl sen, a nemohl se dočkat, až s nimi setkat. Zeptal se George, jestli by si je až na jeho místě v době, kdy tu byl, protože by to bylo mnohem pohodlnější a soukromí než v hotelu, i když bude pravděpodobně v posteli po celou dobu stejně. On okamžitě souhlasil, protože on měl volný pokoj, a řekl, že by rád, aby jim zůstat s ním. John ho varoval, že bude pravděpodobně mít sex kdykoli během dne nebo v noci s nimi a jeho oči se rozzářily při tom pomyšlení. Od John myslel, že by se jen málo, pokud vůbec, obchodní provedeno současně s Angie a Rick byli ve městě, on pracoval tvrdě a prošli poměrně rychle další dva dny. Zařídil, aby je vyzvedla na letišti a vezměte je na George místě a předtím, než si to uvědomil, byl vytáhl do letiště krátkodobé parkovišti a šel k bráně, stejně jako první cestující byli vyjde. Všiml si jich a zamával a zamířil k němu.

Angie je krásná jako její fotky. Vysoký, blond, temperamentní, plná ňadra, a pohádkové všechno ostatní, který zahrnoval super velikosti 1 "dlouhý klitoris, který vypadal přesně jako hustý, miniaturní penis s nakloněnou hlavou a všechno a on se nemohl dočkat, až ji sát. Měl masturboval na fotografiích z něj, že Rick užívali a teď to bude skutečně stalo. Rick je jeho výška, ale trochu těžší a byl spuštěn v roce profesionály na několik let, asi před 5 lety. Pokud se jeho penis byl něco jako fotky poslal, John věděl, že se bude líbit mít oba ve své posteli na celý týden. Po pozdravu navzájem srdečně, zamířili k autu, protože oba se nesou aplikace a Angie mu řekla, že mu dodává její fáze oblečení a pár dalších věcí, od UPS přímo do hotelu.

Vedl je ven k autu a po ukládáním jejich zavazadla do kufru, zamířili do města. Na cestě, Angie mu řekl, jak nadšený, že se konečně dali dohromady po všech cybersexu museli tak dlouho a také se těšíme na setkání George jako jeho velmi popisné e-maily o svých sexuálních setkání se jim nadržený jako peklo a byly důvodem k této návštěvě. Řekla mu, že to nebylo snadné měnit své rezervace kolem, aby mohla přijmout tento koncert na Carlysle a ona chce, aby dobře využít svůj čas tady, aby mu řekla, aby bylo připraveno k trvalému servis na všech hodinách dne a noc na příští týden. John se usmál a řekl jí, že přišel na správném místě ve správnou dobu a byl by nejšťastnější poskytnout nejlepší služby pro oba z nich a pak se natáhl a rychle stiskl Rick rozkroku mu říká, že se nemůže dočkat, aby se na jeho nádherný nástroj.

Vytáhl auto do garáže v George budovy a vzal nahoru do svého bytu. George na ně čekal, když kráčeli chodbou a John dělal úvody všude kolem jako George ukázal jim do bytu. Oni byli fascinováni s uspořádáním a zejména výhled přes podlahy až ke stropu parku a západní straně z 40. patra.

Všiml si, že všichni tři se na sebe podívali se souhlasem a on mohl představit velmi dobrý čas pro všechny přijít. Sedli si a George se zmínil, že on slyšel Angie dříve, ale nikdy ji viděl osobně. Řekl jí, že slyšel několik svých skladeb na programu rádia DJ několikrát a opravdu rád její hlas. Rick ozval a řekl mu, že důvod, proč její hlas je tak hladká a silná proto, že ze všech cum ona pije. Svěřil se, že těsně předtím, než jít na jevišti, ona saje šťávu z jeho koule, aby se jí v krku připraveni. John zavedený v tom, že tento koncert na Carlysle bude dělat její světově proslulé, protože její hlas se bude velkolepý ze všech cum tři z nás se s ní a Angie krmit se usmál a přikývl na souhlas.

Rozhovor stočil na to, jak John se setkal Rick a Angie a jak dlouho byly s cybersex. Pak Angie řekl George, že popisy Johnovy jejich sexuální setkání měli ona i Rick prolézání stěny za posledních několik dní, a ona opravdu nemůže dočkat, až se do akce. Zeptala se, jestli John a George mohli dát na show pro ně a nechat je vidět osobně, co byli čtení o poslední době. John vstal a zeptal se George se k němu pověst, že oni by se vrátit za pár okamžiků. Vedl ho do ložnice, kde se změnil v hábitu a vrátil se o několik minut později. Stáli před gauč, kde Rick a Angie seděli a John šel do režimu cirkus hlasatel řekne jim, že oni měli vidět jeden ze 7 divů světa, a pak otevřel Jiří roucho a usmál se, když viděl, že nádherný penis stojí rovně a hard rock.

Oba Rick a Angie oči byly nýtované na hustou člen hledí je tváří v tvář, dokud George začal napodobovat stejný cirkus hlasatel a řekl jim, že se brzy uvidíme, svět je nejvíce slavný trpaslík a otevřel John roucho zobrazení jeho nádhernou, silnou erekci. Angie byla v transu a sklouzla na kolena před oběma z nich a zvedl ruku a pohladil obě své kohouty a jejich koule na pár okamžiků, než se vrátí na své místo, a požádal je, aby potěšil i nadále.

Oni si lehl na bok na koberec tak, že Rick a Angie mohli vidět vše, co se děje, a začali hrát s navzájem orgánů, jako i Rick a Angie svlékl své šaty a sedl a hrál s sebou, když sledoval, jak sexy scénu před nimi. Vzali navzájem cockheads do úst a začal sání pevně, jak hráli s navzájem koule a konečníku. Angie oči byly zasklení nad když viděla, jak dva z nich sání navzájem tak láskyplně a ona doširoka roztáhla nohy pro prsty jejího manžela, když vylepšil její stydké pysky a zasunul dva prsty do její mokré díry.

Nešel u ní obrovský klitoris, protože chtěl, aby cum buď s jedním z našich kohoutků nebo jazykem uvnitř ní a věděl, že když hrál s ním, ona by jít volně žijících a cum hned. John a George okamžitě zapomněl na něco jiného a bylo soustředit se na sání navzájem obrovské erekci. Angie sténal, když se na ně dívala a pohnula boky v čase, aby prsty jejího manžela, když poznamenal, jak sexy jsou a jak moc jí baví jejich show.

Po nějakém čase, John zvedl hlavu a zeptal se jí, jestli je připraven přijmout všechny tři z nich a dívala se na něj s daleko vzhled a říkal, že ona byla nikdy více připraveni než nyní. On a George vytáhl ústa od jejich erekce a vstal, s Angie za ruku a vedl ji do ložnice, načež se rozhodli, že začnou s Georgem v její kunda, John v její zadek a Rick krmení jí jeho penis sát. George si lehl na záda a držel obrovskou erekci vzpřímeně jako Angie dřepl si nad ním a sklonila kundu na jeho tlustou tyč. Když se více a více jeho tloušťky, zasténala a řekla mu, jak dobře jeho penis se cítil jako to naplnil ji. Když pracovala sama dolů tak daleko, jak se mohla pohodlně chodit, otočila hlavu a řekl John jít dopředu a šukat zadek teď. On lubed se její řiť s jeho precum a pak krmil hlavu dovnitř, jak zasténala vášně a oznámil všem do jednoho, jak dobře cítila.

Když se posunul jeho orgán hlouběji, George vykřikl, že cítil Johnovo penis pohybující se uvnitř její zadek a to bylo vlastně třel jeho varhan přes tenkou membránu a cítil báječný. Když byl hluboko v ní a jeho penis vlasy byly kaše proti její zadek tváře, začala jezdit Jiří tyč a on se nastěhoval a ven z její zadek v rytmu jejích pohybů. Pak Rick klekl na George hlavu a držel silnou erekci tak, aby mohla lízat korunu a pak hřídel před vzala krásné člena v ústech. George uviděl krásný pár plných, těsné koule spadnout na jeho tvář a otevřel ústa, aby lízat a sát jako Angie prdeli jeho funkce. Čtyři z nich byly ztraceny v radosti, ale Angie byla vedle sebe do vášní, když by se zvednout pusu od jejího manžela orgánu jednou za čas říct jim, jak báječné, že se cítí, a prosit je, aby zastavit to, co dělají.

Pak šla zpátky do sání Rick penis a naříká po celou dobu. Najednou, Angie vytáhla ústa od Rick penis a oznámila svůj blížící se orgasmus. Oba on a George začal krmit své dlouhé hluboké výpady, až vykřikla a její tělo se začalo kroutit a třást v jedné křeči po druhém, jak přišla. John cítil její tělo napjaté a pak se její řiť zavřel pevně kolem hřídele s každým záchvatem její orgasmu a musel pustit. Řekl jí, že se chystá cum a jeho penis explodoval a poslal teplé proudy jeho cum šťávy vlévající se do zadku, George sténal a řekl jim, že se cítil Johnovu kohout škubání při orgasmu, a že se chystá cum také. John cítil, jak mu penis skrz zdi a cítil, že to škubání jako George vyprázdnil jeho koule uvnitř Angie píči a ona pořád prosí o ně, aby vyplnění ji s více a více cum. Když se vrátil na Zemi, Angie požádal o pár minut odpočinku a všichni se stanoví k odpočinku.

John si všiml, Rick obrovské hardon, když ještě cum, a zeptal se George přijít a připojit ho jako chtěl, aby ho představit velmi chutné kohout. Když George ležel vedle něho uchopil Rick silnou tyč a držel ho na George mu řekl, ochutnat něco opravdu dobrého. I když měl jen cum, John viděl chtíč George očích, když se naklonil dopředu a olízl nějakou precum mimo hlavu před přijetím celé koruny mezi rty a ošetřovatelství na něj. Po několika okamžicích, vytáhl ústa od nádherného penisu a řekl Johnovi, že to opravdu byl vynikající kus masa, a pak šel zpátky na to znovu sání. John mu poklepal na rameno a zeptal se, jestli by mohl snížit v roce a George neochotně se rty od krásné hřídeli John vztahuje na oteklé korunu úst a začal pevně sání na lahodné maso. Po několika naštve, nabídl ji George a, stejně jako George pokryl hlavu úst, Rick zvolal, že on byl Cumming a jeho penis začal čerpání horké sperma do Georgeova úst.

George požití první pár zatížení a pak rychle prošel škubání orgán k Johnovi, který se podařilo spolknout pár více trysek, než umožňuje George dokončit zbytek. Když Rick konečně přestal Cumming, George zvedl hlavu a řekl jim, že právě dokončil naprosto báječný nápoj, který by mohl snadno stát závislými. Angie jim řekl, že ona byla závislá na tom několik let a musí mít alespoň jednou denně jako zdravotní nápoj. George se zeptal, jestli by ji sdílet s ní v průběhu týdne, že bude bydlet tady a hladila její bradu na okamžik, než řekl mu, že to bude v pořádku za předpokladu, že by bylo 50/50 partnerů na něj a on souhlasil. John namítl, že selhávají mu tak, jak on chce, aby jeho spravedlivý podíl i tak se neochotně souhlasil, že třetí partnera. Rick, samozřejmě, nic říci v této věci.

Go Back

Comment