Menu

The Essay Selection

Blog Website Regarding Anything

Beauty - Remastered Ch. 06

"Ale-"

"Jen spí. Slibuji. Potřebujete odpočinek, a tak se já obávám strhující vaše tělo bude muset chvíli počkat." Než stačila utéct, naklonil se dopředu a stáhl ji k sobě do nohy. Její hlava šla pod vodu znovu, a ona se rozkašlal, když přišla. "Jsi v pořádku?"

"To, co musíte udělat, že?" Snažila se na okamžik nebo dva, když si ji přitáhl vedle něj, ale vzdala, když to stalo se jasné, že neměl v úmyslu, aby ji nechal jít.

Jeho ruce přišel a rozvázal kapelu ve vlasech, v dolní části copu. Jemně, on oddělil prvky, rozdmýchává její mokré vlasy kolem ramen. Pak jeho prsty zaryly do jejích vlasů, a ona málem zasténala nahlas, když masíroval hlavu a krk.

"Jak se cítíš?" Zamumlal, jeho hlas se k jejímu uchu.

"Dobře ..." zašeptala a naklonila se do něj s měkkým povzdechem. Co to dělá s ní? Cítila se, jako by se chystal proměnit velké goopy louži, když držel ji.

Jeho rty driftoval přes ucho a tvář. Donovan nemohl říct, proč, nebo když jeho postoj k jeho manželce změnil, proč a kdy začal chtějí jí více ... někdy na jeho cestě, musel náhle ji chtěl slyšet, cítit ji, dýchat její vzduch. Bylo to víc než jen touhu. Bylo to potřeba, fyzické a emocionální.

Její měkké vzdechy a sténání sotva obsažené, směsi s jejich blízkost, teplo z vody, a pocit její jemnou pokožku ho hard rock. Posunul se nepohodlně, jeho vzrušení téměř bolestivé. Přál si, aby mohl vidět její krásné tělo, vše se vztahuje na vody a pěny. Nejspíš vypadala naprosto vynikající.

"Donovan?" Zašeptala, překvapil ho.

"Ano?"

"Děkuji vám. Vím, že jsem byl opravdu nevděčný, a pravděpodobně ještě horší je to možné žena. Jsi jen to, co je správné pro mě a mou mámou. Nikdy jsem neřekl, děkuji za to. Za všechny problémy jsem . vám dal, je to zázrak, že jste zůstal tak dlouho Ale nemusíte zůstat už maminky zemře tak jako tak, teď, a -. "

"Jak to víš?" Donovan věděl, že se bude dít; on zařídil pro denní aktualizaci s lékaři matčiných. Byl bych jen zjistil den poté, co nechal, aby mu nedostal šanci, aby jí to říct.

Scarlet rychle přemýšlel. "Kdyby chtěl žít, peníze, nebo ne, ona by se mi to."

"Správně," řekl opět uvolnil. "Annabelle -"

"Myslím to vážně." Přerušila ho rychle. "Prosím, rozvod mě, teď. Budeme jít svou cestou a už nikdy nebudete muset slyšet ode mě znovu. Přísahám."

"A teď, co by mělo smysl, že?" Začal kartáčování ji měkkým hadříkem, pečlivě pobytu v méně erotických oblastech. Podle jeho názoru, i když každá oblast na jejím těle byl erotické. "Začínám se vám líbí. Nebo ještě jste si?"

Scarlet posunuta nepříjemně na několik okamžiků, snaží se nenápadně dát mu najevo, že nechtěla více kontaktů, než že bych už měl. Ale on ji ignoroval, jako obvykle, a stále se na něj. Nakonec, když se uvolnil a nechal ho. Jeho opatrnost zmizela, jakmile ucítil, jak relaxovat, a on odstraněna po ramenou, po hrudi, kroužil zesílené bradavku. Zhluboka se nadechl na pocit ručník škádlení své citlivé špičky.

"Co-co to děláš?" Zašeptala, nemůže ho zastavit. Cítil jsem se moc dobře.

"Pomáhám ti," zamumlal zpět, létání přes její zanedbané bradavky. "Chcete-li pokračovat v konverzaci, i když, mám návrh. Zůstaň se mnou další dva týdny. Vyrostl jsem tě rád, tak možná vy můžete taky. Pokud za dva týdny, stále se mi stát, jsem 'll rozvodu vás, čistě. Obdržíte velkou částku, pro vaše potíže, a budu i nadále platit účty za nemocnici vaší matky, dokud ona ... "Odmlčel se. "Co vy na to, aby tebou?"

Scarlet považováno to, ignoroval hadřík, který byl namočený pod vodou a byla hladil břicho. Nebylo to špatný obchod. Ve skutečnosti, to bylo lepší, než cokoliv, co mohla představit, že to dělá pro ni; přerušil ji bez peněz a s horou dluhů zdál jeho styl.

Ale, že je to lež, že? Ona si souzeni mu špatně, celou tu dobu. Znovu, možná ne. Začal se jako dominantní kretén, a postupně postupoval k neodpustitelné bastard. Ne před dvěma dny, ona nenáviděla ho. A cítil totéž, nebo aby si myslela. Určitě ji nenáviděl den předtím, než odešel.

Takže, v šesti nebo sedmi dnech se, že byl pryč ... co se změnilo?

Přestala přemýšlet nedobrovolně, když žínka v ruce ponoří dolů mezi stehna. Automaticky, ona roztáhla nohy, ale sevřen je zavřel znovu, jakmile si to uvědomil. V tom, že v pasti ruku mezi nohy. Je přitiskla své přehřáté sexu, a ona se kousla do rtu.

"Odstranit ... jste ... h-ruka." Nařídila pomalu.

"Nemůžu to udělat, Annabelle. Vidíte, Zdá se mi, aby se zasekl."

"Oh!" Znovu se otevřela nohy, ale místo toho, rozjíždění, vklouzl nižší, třela štěrbinu shora dolů bolestně pomalu. Scarlet nemohl říct ani slovo; vše, co vyšel byl překvapen, uškrtil zasténání.

"Můžete to udělat lépe, než to, že žena," zavrčel, naklonil se k potlačení ucho. "Zkus to ještě jednou?" Znovu ji pohladil, strukturu žínku třením přes její klitoris záměrně. Tentokrát její sténání byla hluboká a plná. "Lepší".

Snažila se, nepříliš nadšeně, se dostat pryč, ale on sklouzl po ní, položil volnou ruku na okraji vany vedle její hlavy. Druhý zůstal pod, škádlil ji hadříkem. Nikdy se na žínky stejné.

"Líbí se ti to, zlato?" Bylo to poprvé, co použil jméno pet, a to způsobem, který nebyl hanlivý nebo sarkastický, a nějak to přidat pouze na její chtíč. Způsob, jakým to řekl, tichým zavrčením, pravděpodobně pomohlo, že stejně. "Líbí se ti?" Přikývla, mačkání se zavřenýma očima. "Ne, otevři oči na mě. Otevři ty krásné hnědé oči. Chci, aby ses dívat, jak tě udělat."

Prudce otevřela oči okamžitě, poslušný s příslibem vydání. Jak to mohl vědět, že se zavřenýma očima? Nezáleželo na tom.

Pustil látku a šel se na ni s jeho holou rukou. Ona se svíjela, když hladil pevný malý nub na vrcholu své bolavé kundičky. Její oči byly upřené na jeho. Zdálo se, že zírá přímo do ní, ale ona věděla, že to není. Na chvíli si přál, aby byla.

"Přestaň myslet," nařídil, účinně přerušil aktivní myšlenku, když dlouhý zúžený prst sklouzl po jejím otevření a jen ji sotva vstoupil. Ona zakročil na tomto malém kousku ho, a on se zasmál. "Tak reagovat. Tak potřebným ..." vklouzl prstem v jiném malinký kousek a pohnul. Vyjekla a tlačil dolů na své ruce a snažil se ho kreslit uvnitř její hlubší. "Tak těsný. Kurva, já chci být v tobě tak špatně."

Potřebným tón v jeho hlase se jí taveniny, a ona opatrně vytáhl ruce a kolem ramen. Přitáhla si jeho hlavu dolů váhavě, a zvedla rty k jeho k polibku. On přijal a položil mu rty po jejích, tiše na první, a když otevřela rty, vzal to, co bylo nabídnuto v tomto sexy, dominantní, jak tajně milovala.

Jeho prst pumpoval dovnitř a ven z ní, jen ji zadávání pomocí palce nebo tak nějak. Annabelle se cítil jako oheň kolem jeho prstu, a způsob, jakým ho stiskla ... mohl jen představit, jak úžasné by bylo ponořit svůj penis do její mokré, viselike přilnavost. Jeho pevný péro bolelo jí již.

"D. .. Donovan!" Zarazila od polibku s povzdechem. Napjala, a on se odtáhl ruku rychle. "Co je?" Málem ho udeřila, když přerušil tok potěšení, které jí téměř tlačil přes okraj. "Prosím. Prosím. * Prosím! *"

"Je to tak hezké, když se prosit," zašeptal vášnivě, sjíždění její tělo. Zasténala další, prosím, když jemně kousl její pravou bradavku. "Uvidíme, jak dlouho mohu zadržet dech."

"C-co?" Posadila se a podívala se dolů, stejně jako on šel dolů a přitiskl rty na její kundičky.

Její výkřik málem otřásl zdi, když přišla skoro hned, jak se udeřil na její klitoris s jeho jazykem, než sání do úst.

Uklidnil ji na zem jemně, stisknutím měkké polibky a olizuje na její oteklé rty. Zasténala a otřásl se pokaždé, když to udělal, příliš citlivá i pro lehký dotyk. Když se zvedl z vody, o minutu později, když byla napůl ulevilo, a napůl zklamaný. Nebyl ani popadnout dech.

"Ani jsem se snažit," řekl předstírat, zakňučel, uculoval. Ona jen ležel ve vodě, mlčky zíral na něj. "Jak to bylo? Jsem opravdu neměl obtěžovat dotazem. Bylo to dost jasné." K jejímu překvapení, když se sklonil a vtiskl rychlý polibek před rty. "Děkuji vám, Annabelle."

"Já .. já jsem nic neudělal."

"Nech mě to udělat." Posadil se vedle ní, odhrnul si mokré vlasy z jeho hezký obličej. Na něj zírala ještě víc. Co to sakra bylo s ním? A co bylo s * ní * špatně? "Říkal jsem ti, přestat tolik přemýšlet."

"Jen ..."

"Udělal jsem vám ejakulovat s pusy. Mnohem lepší než ruce, i když musím přiznat, že byl sexy jako peklo."

Začervenala red hot na jeho škádlení, a posadila rychle. Natáhl se k ní, ale ona se rychle přesunul na druhou stranu vany. "Ty -"

"Nikdy jsi mi odpověděl na mou nabídku, Annabelle." Donovan ji přerušil. "Dva týdny. To je vše, co jsem se zeptat. Dej mi šanci změnit svůj názor."

"Proč?"

"Já nevím. Prosím."

Začala přemýšlet o tom, ale že by řekla, že příliš mnoho. Její možnosti jsou zřejmé: Souhlasíte s tím, aby jeho požadavky, a strávit dva týdny možná příjemné s ním; nebo pokračovat jak oni byli na neurčitou dobu. Útěk byl zřejmě nebude fungovat. Měla pocit, bez ohledu na to, jak daleko šla, nebo jak dlouho běžela, že by pro ni přijde.

Ve skutečnosti, ona měla jen jeden * skutečný * volba.

"Dobře. Zůstanu po dobu dvou týdnů. Ale nemyslím si, že dostanete, abych tě rád v té době." Postavila se a vylezl z nyní vlažné vody. Když omotal ručník kolem sebe, cítila jeho "pohled" na ni. Někdy, když přísahal, že cítil, jako by opravdu mohl ji vidět.

Go Back

Comment