Menu

The Essay Selection

Blog Website Regarding Anything

Bachelor Party

Zazvonil telefon během večeře, Laurey odpověděl ji jako vždycky. "Dobrý den, tady je Laurey." Její obličej zbledl, když poslouchal muže na druhém konci linky. Usmála se na svého manžela přes zírala z ní přemýšlel, jestli by mohl slyšet hlas v telefonu.

"To je Joe, zapamatovat si mě ze školy?" Zeptal se hluboký hlas. Laurey kývl hlavou nemohl mluvit. "Vím, že tvůj manžel je pravděpodobně tě sleduje, tak jsem se, aby to rychle. Pokud jste vážně o získání prdeli zavolejte mi mám zítra večer párty a já potřebuju někoho, kdo by nás bavit." Ozvalo se cvaknutí a potom oznamovací tón.

"Co to bylo?" Laurey seděl zmrazené s telefonem stále sedí v ruce, zatímco její manžel se na ni podíval s ustaraným výrazem. "Jsi v pořádku?"

Zavrtěla hlavou a pomalu zavěsil. "Ano, jsem v pořádku." Vrátila se ke svému večeři. "Julie je jen mít pevný čas se svým rozvodem." Podívala se na něj téměř prosebně, doufal, že dostat se k ní nějakým způsobem.

"Ach, to je všechno." Pokrčil rameny a začal znovu jíst.

Málem vykřikla, když se dívala, jak lopatu další porci jídla na talíři. "Zavolám a promluvit si s ní podrobněji později."

"To je dobrý nápad, budu sledovat míčová hra." Myslel si, že pro jednu nebo dvě minuty a pak navrhl. "Možná budete chtít jít znovu a povídat si s ní, pokud budete potřebovat."

"Možná zítra." Řekla mu, a oni dokončili svou večeři v tichu.

Ona vyčistit nádobí a slyšet ho řvát na rozhodčího nebo rozhodčího nebo kdo. Posadila se na studium a zvedl telefon pro volání Julie. Julie byla velmi pochopení, že právě prošel chaotický rozvod, mohla ztotožnit s Laurey je potřeba se dostat pryč a do náručí jiného muže. Byla to pro některé o bezpečnosti párty s partou cizích lidí. Laurey shodli, že potřebuje nějakou formu ochrany, ona už měla její trubky svázané před několika lety, ale mohlo by být vážně v maléru, pokud ji někdo z práce identifikovat.

Po několika hodinách mluvit s Julií zavěsila telefon. V domě bylo ticho. Podívala se na hodiny, bylo to skoro půlnoc! Laurey procházel přízemí zamykání a nastavení alarmu. Slyšela hlasité chrápat, když šla po schodech, "Myslím, že spí." Řekla si pro sebe. Myšlenka strany byl velký fantazie, ale realita vyděsil ji natolik, kde by to udělat. Stiskla tlačítko mazání na telefonu odstranit číslo.


Seděla ve tmě putování kolem na počítači dělat nějaké nákupy. Vytáhla peněženku ze židle a dostal se na její peněženku, aby si mohli koupit nové šaty. Její dech v hrdle, tam pod kreditní karta byla karta Joe. Název a číslo jeho stavební firma v na přední straně. "V žádném případě." Nemohla tomu uvěřit. "Nemohu volat jeho číslo práce pro to." Říkala si. Srdce jí bušilo, když se pomalu otočil kartu, díval se kolem okraje. Tam na zadní straně byl ručně psaný číslo s názvem Joe pod ním. "To nemůže být pravda." Začala vytáčení čísla a půl zastavil cestu přes. "Já nemůžu."

Hlasité chrápání otřásl dům. "Možná ..." Pomyslela si, prsty jsou o krok napřed před její mysli. Uvědomila si, když uslyšela cvaknutí a "Haló?" na druhé straně, že to bylo příliš pozdě. Tam byl další "Haló?" následuje krátké pauze, pak zašeptal hlas. "Laurey? To jsi ty, děvka"

"Ach, Bože." Zamumlala, strach a rozčilený Joeova hlubokým hlasem.

"To jsi ty." Zasmál se. "Už jsem skoro vzdala voláte."

"Nemůžu uvěřit, že jsem to udělal." Vysvětlila nervózně.

"Chápu, první rozlučku se svobodou?" Zeptal se snažil, aby to znělo uklidňující. "Můžete zálohovat kdykoliv a nikdo vám bude dělat něco, co nechcete."

Chtěla zavěsit a utéct, ale to by bylo neslušné, kromě toho, že byl stále nadšený při pomyšlení, že Joeova velký penis znovu. Její tělo si pamatoval, byl naplněn a protáhl se jím. "Poté, co minule Nejsem si jistý, co chci." Cítila, jak se konflikt mezi tělem a duší zuřící v ní. "Myslím, že chci vědět, co očekávat."

Joe téměř viděl její váhání v její touze být tam. "Vysvětlím ti to, pak, pokud se vaše kalhotky jsou stále na suché a můžete vycouvat bez pocitu viny."

"Co je?" Laurey vykřikl a okamžitě utišil strach, že by mohla vzbudit manžela.

"Dělám si srandu." Joe ji uklidnil. "Jen jsem se chtěl zlepšit náladu a dostat vás ve správném rozpoložení."

"Velmi vtipné." Pokárala ho. "Málem jsem se probudila svého manžela."

"Nemohl jsem si, že se stalo." Joe potácel ve více grafických nápadů. "Chcete-li začít s, je jich tam 5 lidi, plus já. Není-li, podkoní bratr dělá to do města brzy, že by bylo 6. Budou očekávat, že vám, aby se svlékli do naha a na nějakém místě, aby ženich poslední vykouřit." < br />

Laurey poslouchal, jak Joe vysvětlil. "Jenom vykouřit pro ženicha?" Zeptala se trochu překvapeně.

"To je to, co lidé budou očekávat." Joe krátce pauzu pro efekt. "To, co chtějí, závisí na tom, kolik nápoje mají." Nechal ji, že o tom, že by alkohol. "Já a jeden druhý bude určen ovladače a nepijte. Nemám v úmyslu získat ženicha totálně opilý, protože on je můj bratr v právu. Máte možnost, většina odborníků nepiju, ale některé z amatérských holky dělat .


"Já se občas si trochu vína nebo piva." Laurey byl opravdu dobrý, drží ji alkohol, ale cítil, jestli Joe věděl, že ona byla jen lehká piják, že by ji udržet omezený. "Rád vzpomínám, co další den." Žertovala.

"Já taky." Joe souhlasil. "Zvláště horké striptérky." Laurey začervenala, jen mlčel. "Jsme vyhazovači, pokud se vám líbí, a bude držet ostatní kluci v řádku, pokud se dostanou příliš přátelský. To obvykle začíná, když se vrátíme z večeří a končí někdy po půlnoci." Uvažoval, "Máte nějakou výmluvu pro svůj starý muž?"

Laurey ani váhat. "Ano, on mi řekl, že bych měl přejít do domu svého přítele zítra. Ona prochází rozvodem."

"Je mi líto, že to slyším. Možná, že může přijít spolu taky?" On navrhl.

"Bože ne!" Zvolala tiše tentokrát. "Nemohl jsem ji nechat mě takhle. Přijďte se myslet na to nemůžu nikomu mě takhle."

"Proč ne? Oh, tvoje práce." Myslel si, že na chvíli. "Mohli bychom použít masku." Myslela si, že o masky myšlence, udržet její obličej a vlasy skrytý, zatímco zbytek jí byl na displeji. Ta myšlenka byla vzrušující ji. Ona byla představa se zavázanýma očima uprostřed těchto podivných mužů, když si uvědomila, že její ruka byla v její kalhotky třela klitoris. "Líbí se ti ten nápad?" Joe jí ptal.

"Ano, to zní dobře." Odpověděla se snaží zakrýt svůj výpadek v pozornosti.

"Opravdu!" Joe věděla, že neposlouchal. "To přinese dort pro pouště pak. Sakra, jsem si nemyslel, že byste nám jíst koláče z vás." Dobíral si ji.

"Co je?" Ona backpedaled v hlavě. "Ty chceš, abych se dort?"

"Dělám si srandu, něco sexy oblečení sloužit dort však, OK" Joe líbil tento nápad, jak ji představit. "To je, jak bude váš vstup."

"OK, budu kontrolovat s Julií a textu, jestli to zvládnu." Laurey zavěsil a podíval se dolů. Její kalhotky byly nasáklé, spolu s jejími prsty. Ona šla do postele, kde se hodil a otočil celou noc.

Ráno se probudila na zvuk její manžel oblékání a odchodu. Zavolala Julie první věc, a řekl jí o tom telefonátu Joe. Julie nabídl ke krytí pro ni v případě potřeby, a také měl oblečení, které by bylo perfektní. Strávili odpoledne dostat Laurey všechny dolled a pak poslal Joe zpráva s dotazem na cestu. Julie souhlasila, aby ji vysadit a bude volat, aby ji zkontrolovat půlnoci přijít vyzvednout ji v případě potřeby.

Laurey zaklepal na dveře nervózně, Julie byla v autě čeká jen v případě. Joe otevřel dveře a oba mávali na auto signalizace všechno bylo v pořádku. "Jsem rád, že jste mohl udělat." Joe ji zavedl dovnitř. "Mohu vám vzít kabát?" Zeptal se.

Laurey zaváhal, "Myslím, že chci, aby to bylo překvapení." Ona odpověděla, vytáhl dlouhý kabát blízko kolem sebe. Byla ještě trochu rozpačitý o oblečení. "Je-li smluvní stranou bude?"

Joe ji vedl do místnosti v zadní části domu. "To je ten muž, jeskyně." Ukázal velkolepě ve velké místnosti. Tam byl malý pokerového stolu na jednu stranu a gauč s konferenčním stolkem a několika křesly ve středu místnosti. Obrovský TV byl na stěně naproti gauči. "To se používá hlavně pro sledování sportovních přenosů a hrát poker."

"Vypadá to krásné" Laurey souhlasil, trochu zahlceni prostoru.

"Neboj se, to má velký zvukový systém pro váš tanec a budeme pohybovat konferenční stolek." Joe dosáhl ruku kolem ramen. "Budete dělat v pohodě." Vedl ji přes boční dveře a do kuchyně. Sedí u kuchyňského stolu byl gentleman, kompletní s proužkovaný oblek. "To je Mike." Joe představil. "On je jiný určený řidič.

Mike se usmál a podíval se na zmačkané kabátu. "Těší mě." Potřásl jí rukou jemně. "Dort kluci byli v důsledku před hodinou, ale já jsem neviděl ještě." Položil obálku na stůl.

Joe se zamračil. "Doufám, že se dostal na adresy právo." Podíval se na hodiny. "Musíme jít a vyzvednout chlapy." Podíval se na Laurey. "Vadilo by vám, kdybychom do toho pusťte a nechte si zaplatit pekárna kluci, když se dodat?"

Laurey neměl nic jiného na práci, "Jasně, můžu dívat na ně. Mi to dá čas, aby si svou masku a oblečení připraven."

"Děkuji vám, nápoje v lednici, pokud se dostanete žízeň, a peníze v obálce." Popadl klíče a vyrazil na frontu s Mikem.

Laurey otevřela kabelku a vytáhla bandita stylu masku, která se vztahuje hlavu jako šátek, zastrčila si vlasy pod. Hrana sestoupil do nosu s malými kulatými otvory pro ni vidět skrz. Ona pověsil kabát na háček za garážová vrata. Uhladila zástěru přes břicho. Měla na sobě růžové zástěry a růžová tanga s odpovídajícími růžové paty. Zástěra číst "políbit kuchařku" na hrudi. Ona také měla klobouk kuchaře, který byl příliš velký, to spadl přes oči a schovala masku. Dva výřezy dovoleno, aby viděla přes okraj klobouky.

Zazvonil zvonek a ona skočila. Popadla kabát a přikryl, když šla ke dveřím. Mladý muž stál ve dveřích s cake box. "Omlouvám se, že jdu pozdě." Omluvil se. Dala mu peníze a vzal krabici. Ten počítal se množství a podal jí změnu. "Děkuji vám." Zamával a odešel.

Vrátila se do kuchyně a opět odstraní srst. Otevřela krabičku a uviděl dort ve tvaru prsa zíral na ni. Zasmála se a zjistil, talíře a příbory pro dort. Dokonce nachází asi vanilková zmrzlina jít s ním. Bylo to jen za 8, když zaslechla hlasy a dveře auta venku. Cítila, jak se jí žaludek chvěje jako kluci naplnil místnost vedle. Některé byly velmi hlasitě prohlašovat ctnosti bakalářské životního stylu. Joe všem řekl, že nařídil speciální dort pro tuto příležitost, a pak se objevil ve dveřích.

Laurey se usmála, když viděla, Joe čelist kapku a jeho oči se rozšířily. "Sakra." Bylo všechno, co mohl říct.

"Doufám, že to funguje." Začervenala se.

"To je úžasné!" Pokynul jí přes. "Nikdo si ani nevšiml dort." Joe jí dal rychlý poplácání po zadku a zapískal na pohled zezadu. "Nyní slouží našim hostům." Vedl ji do dveří.

Byla ohromen náhlým tichu následuje hrubé výkřiky, když vstoupil. Joe byl vedle ní, jeho ruka za ní mazlení její zadek a šťouchl ji dopředu. Tiše zamířila ke stolku malé a nastavit dort v přední části ženicha. "Vzhledem k tomu, že je to jeho poslední noc, vám přinesli jsme nějaké kozy na poušti." Joe oznámil. Skupina se rozchechtal a ženich zčervenal, když se smál spolu. Měl jasný výhled dolů na horní části odbavovací plochy na Laurey v kymácející prsa.

Joe pokračoval, zatímco ona shromáždil zbytek věcí z kuchyně. "Moje krásná přítel souhlasil, že sloužit vám dnes pod podmínkou zachování anonymity." Vysvětlil. "Dojemné je povoleno, ale každý, kdo si chce hrát, musí jít skrze mne." Všichni kluci zasténal své zklamání, ale souhlasil s pravidly. Mike z jeho pozice vedle dveří chodbě se usmál.

Zpívali obscénní verzi je to chlapík, pak Laurey rozkrojit dort. Vzala kousek do každého chlapa. Cítila, jak se jejich pohled na ni, zástěra se zdálo mnohem menší, než by měl, když se snaží to. Oni komentoval její zadek a tanga a způsob její prsa zviklat, když šla. Každý z nich se jí zeptal, nastavit dort ve svém klíně. Cítila, jak se alespoň dva kohouti v podobných co do velikosti Joeova příšera.

Její kalhotky už byly vlhké, když Joe hit hudbu. Kluci všichni tleskali a jedli, když stála uprostřed místnosti. Nikdy si dobrý tanečník považován, ale začala houpat na hudbu. O půli první skladby si uvědomila, že kluci se nestaral, jak dobře tančila. Oni zařval, když zavrtěla zadek. Oni tleskali, když stiskl její ňadra.

Druhá píseň byla rychlejší skála tep, když zatočil hlavu a otočil se. Všimla si, že Joe a Mike přesunout stůl a přinést v dřevěné židli pro ženicha. Její vzrušení řídil ji rozkročit klína a vytáhnout svou tvář k hrudi. Sáhla dozadu a rozvázal uzel na krku, nechat zástěra horní spadnout zdarma.

On se červená červená jako rajče, když stála. Ostatní kluci ponouká ho lízat její prsa. Přála si, že by jim naslouchat, bradavky byly bolesti a ztuhlé. S točit se otočila a zavrtěla zadek do obličeje. Joe sledoval její tvář, zatímco kluci vyzval sužované ženicha, aby se její kalhotky. Dala Joe trochu přikývl. Přešel a zašeptal ženicha. "Pokračuj."

Nejste si jisti, jaký protokol byl tady, poslouchal Joe a natáhl ruku, pomalu posuvné jí kalhotky až ke kolenům. On byl docela překvapen, když se posadila na klín a zvedla nohy. Jeden z ostatních napříč od nich zatleskal a zakřičel, "Další!" Laurey zamával ho a ukázal na kalhotky. On umlčel a usmál se, když si stáhla kalhotky zdarma, a pak odfrkl je. "Sakra, že je mokrá." Oznámil do místnosti.

Laurey vstal a tancoval kolem ženicha. Ten muž měl pravdu, nervy usadil a ona byla větší radost než kdy předváděl na tyto lidi. Zastavila se za ženicha a zasunul uzel na zadní straně zástěry. Růžová zástěra z dokonalé kapuce, když ho přehodil přes hlavu. On byl dočasně oslepen, zatímco ona sklouzla rukou kolem hrudi a dolů k jeho rozkroku. Joe a další muž chytil za ruce, zatímco zbytek vykřikl směry. "Seru na něj!" a "Suck ho!" byly nejčastější návrhy.

Laurey poklekl u jeho nohou a zachvěl se, když jí rozepnul si kalhoty. Tlumený protest, "Ale já se budu ženit tento víkend." bylo slyšet z pod růžové zástěře kapuci. Místnost propukla v vichřice smíchu na to. Jeho penis byl žádný protestovali vůbec, to byla pulzující a tuhá, když se vynořil z jeho boxerky. Laurey holubice na něj hladově a začal olizovat a cucat. Protesty zastavili a byly nahrazeny sténání.

Joe pokynul Mikovi, který vyvedl malou kameru a nastavte ji na straně místnosti. Se stisknutím tlačítka na dálkovém všichni kluci byli léčeni na zblízka pohled na Laurey úst slurping až kohout na velké obrazovce. Tam byl řev schválení.

Laurey vzhlédl na chvíli, lízání podél kapající kohout na její rty a přemýšlel, co se stalo. Všimla si, že kluci odrážení se od ní k televizoru a otočil se. "Oh My!" Zalapala po dechu, když uviděla obraz. Ona byla více zapnuta než před sledováním sebe vůbec. Ona roubík, když se celý jeho penis hluboko do úst, její levá ruka driftování dolů klouzat 2 prsty mezi její mokré stydkých pysků.

Joe vytáhl zástěru z jeho brzy být švagr. "Jsi na Skrytá kamera." Zažertoval.

Ženich obrátil oči v sloup při pocitu jeho penis je pohltila. Sotva se zaměřují na obrazovce, ale věděl, že to, co se dívá. Pak sledoval, jak Mike kritizován se, aby kluci pohled na 2 prsty mizí v tomto nadržený ženy. "Kde jste ji našel?" Zeptal se Joe, není opravdu očekával odpověď.

"Běžel jsem do ní v práci, zatímco zpět." Joe vysvětlil. "Vzdělávali jsem ji v ctnostech dostat v prdeli." Usmál se a kluci se zasmál. Laurey strčil třetí prst do ní a vyhnali je tak hluboko, jak jen mohla. "Možná budete chtít vyzkoušet její těsné malé kunda kvůli velikosti." Joe navrhl.

Dva chlapi ji popadl pod rameny a zvedl ji. Tam byl hlasitý hluk slurping jako ústa opustil ošetřovatelů kohout. Joe ho stále sepnuté, zatímco jiní nastavit ji na klín. Laurey cítil prsty pod ní, vedení mokré oteklý penis do její teplé vlhké pochvy. Byl pouze průměrné velikosti, ale navíc ruce způsobil téměř exponenciální nárůst její vzrušení. Ženich se podíval extatické a vyděšeně zároveň, "co kondomu!?" Prosil.

Joe se zasmál a podíval se na televizi vidět jeho penis zcela pohřben v její píči. "Myslím, že to je trochu pozdě." Poplácal svého budoucího švagra tvrdě na záda. "Myslím, že to bude prostě muset vzít své šance." Otočil se a zavrtěl hlavou na Mika, který zvedl misku naplněnou kondomy a hodil ji do malého odpadkového koše u dveří s rozmáchlým gestem. Tam byl současně jásot z davu kluků a otřásajícího sténání z Laurey.

Ženich vytřeštil oči, když ucítil zachvění v její píči. Je to upnout se na něj, jak ona měla její první orgasmus. "Ach bože!" Zvolal se snaží bojovat s nutkáním, ale bezvýsledně. O chvíli později mohl cítit jeho penis škubat hluboko v ní, plnění jí s jeho tlustou zatížení cum.

Ruce propustil, a tam bylo několik lidi tleskali. Laurey pomalu vstal, cítil krém uvnitř posuvné dolů. Podívala se na muže, na její levé straně, mu pomohl zvednout ji na ženicha. On se usmál a ustoupil stranou, aby její přechod do jednoho z volných míst. Lehce se zavrtěla hlavou a klekl si před něj. "Chci, aby ti pořádně poděkovat." Řekla mu, když se dostanete až k rozbalení kalhoty.

Jeho oči se dívaly na Joea, který přikývl, že to bylo v pořádku s ním. "Jste velmi vítán." Řekl jí. Prohlášení vybledla do sténání, jak jeho penis vklouzl do jejího teplého úst. Ona usrkával a slintal celé tloušťce hřídel. Nebyl tak dlouho, jak ženicha, ale silnější. Neměla roubík, když se mu hluboko, ale její čelist byla protáhl trochu.

Laurey zatočil svůj jazyk kolem rozvodněné hřídele, její tělo je naživu s pocitem. Cítila, jak se cum dosahující okraje její stydkých pysků. Prsty nahmatal lepkavou semene, jak to kapala ven, lov a pak mrholení ho přes penis jí sání. Usmála se, když uslyšela jednotný vzdech z kluků v tomto aktu zkaženosti. Její zadek zavrtěla pro kameru a její volnou ruku třel kapající cum celé její oteklé rty.

Namočení a vzrušení, to nebylo dlouho předtím, než musela být znovu naplněn. Laurey otočil a klekl si na všechny čtyři, mávla zadek na svého nového přítele. Rychle se potopil jeho slin kluzký penis do její kundičky. "Sakra, jste nedbalý děvka." Řekl jí, když vklouzl do ní.

Laurey si liboval v pozornosti. "Ne tak nedbalý, jak budu po každý má obrat." Ukázala ven. Muž, který pomáhal držet pravou ruku byl naproti nim, zamkla oči na něj a pak se podíval do jeho rozkroku. Zapálil si jako dítě na Vánoce. Jeho kalhoty byly pryč a jeho penis byl poskakující před obličejem chvíli později. Ona broukal, když olízl nahoru a dolů, dva kohouti najednou, ona milovala drzá smyslnost scény, jak se cítila, a sledoval ji.

Její tělo se zachvělo s každým nádechem, ruce, začal mačkat její zadek a prsa, zatímco ona pracovala na penis do úst. Muž za ní bušilo tvrdě do ní, on by neměl trvat dlouho, v tomto tempu. Naštěstí tam bylo několik dalších, aby ho nahradit. Zasténala, když ucítila teplý vlhký pocit hluboko uvnitř, doprovázený zavrčením uspokojení ze za ní. Upustila penis do úst a prohnula se se zavřenýma očima, jak stiskla tu poslední kapku z kohouta odstupující z její kundičky.

Go Back

Comment